Особливості проведення земельних аукціонів у Києві та області в системі Прозорро.Продажі

Сучасні торги мають кардинально інший формат, ніж попередні, які діяли на території України десятки років. Офіційним ресурсом, який буде використовуватися для їх проведення визначено Прозорро.Продажі. За кілька років функціонування в Україні дана система зарекомендувала себе як надійна та чесна. Вона забезпечує дотримання прозорих умов для кожного учасника торгів та виключає упереджене ставлення або шахрайські схеми. 

Проведення земельних торгів у Київській області проходить за такою ж процедурою, що і загальноукраїнські електронні аукціони. Їх порядок визначено в законі про державні земельні торги та в інших законопроектах, що регулюють аграрний сектор економіки. Зараз можна прийняти участь у торгах за спрощеною процедурою, яка буде діяти в Україні до 2024 року. Її запровадження було необхідним для того, щоб залучити якомога більше людей до системи. Приймати участь можна на сайті Порозорро.Продажі та його акредитованих майданчиках – Українській Універсальній Біржі. 

ТОВ УУБ визнано однією з найбільш зручних ресурсів на яких можна прийняти участь у торгах. Тут представлені всі аукціони, які також розміщені на платформі Prozorro.Sale. якщо вас цікавить придбання або оренда земельних ділянок, які розташовані в Києві та Київській області, рекомендуємо завітати на майданчик УУБ для того, щоб ознайомитися з актуальними лотами та порівняти ціновий діапазон. Більше інформації можна отримати на офіційному сайті Української Універсальної Біржі за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/zemelnyj-auktsion-u-kyevi-za-yakoyu-protseduroyu-vin-prohodytyme/.

Як придбати земельні ділянки в Києві на майданчику Української Універсальної Біржі

Придбання земельних угідь у київському регіоні буде мати свої особливості. Варто зазначити, що на с/г угіддя в даній області існує високий попит на земельному ринку, тому і вартість буде однією із найвищих в Україні. Якщо ви шукаєте ділянки для власного використання або ведення бізнесу, то найкращим рішенням стане використання платформи ТОВ УУБ для пошуку підходящих варіантів.

Біржа є офіційною в Україні та функціонує з дотриманням вимог чинного законодавства. Тут представлено багато пропозицій щодо продажу земельних ділянок, особливо в Києві, тому варто з ними ознайомитися, щоб знайти підходящі варіанти. Для того, щоб прийняти участь у торгах, необхідно буде зареєструватися в системі і пройти верифікацію. Після цього вам стануть доступні всі пропозиції, що є на ринку в даній місцевості. На сайті ви можете скористатися зручним пошуком та відфільтрувати позиції, що вам не підходять за різними критеріями. Якщо ви відчуваєте труднощі, або вам вкрай важливо отримати перемогу в боротьбі за конкретний лот, то можете скористатися допомогою фахівців ресурсу. Ще ніколи система торгів а Україні не була такою зручною та простою, як зараз на майданчику ТОВ УУБ.

Comments

.,.,.,.