Як брати Меладзе починали свою кар’єру у Миколаївському кораблебудівному інституті

Брати Валерій та Костянтин Меладзе – одні з найвідоміших миколаївців, хоча обидва народилися в Батумі (Грузія).  Вся справа в тому, що співак та композитор навчалися, починали свою кар’єру у Миколаївському кораблебудівному інституті імені Адмірала Макарова, повідомляє “mykolaiv-trend.in.ua”

Що пов’язує братів Меладзе з “містом корабелів”

1

Костянтин Меладзе народився у Батумі в 1963 році, а Валерій був його молодшим на два роки. Після школи вони прийняли рішення, що поїдуть навчатися до Миколаївського НУК. Молодший брат став інженером-механіком по судовим енергетичним установкам. Через п’ять років після завершення навчання Валерій захистив кандидатську дисертацію, що свідчить про високий рівень зацікавленості професією. 

Крім вивчення тонкощів кораблебудування, у студентські роки Валерій та Костянтин разом почали грати у музичній групі “Апрель”. Саме вона і стала поштовхом для подальшого розвитку, як виконавців та музикантів. 1989 рік став для Меладзе поворотним, адже вони познайомилися з відомим радянським продюсером Кімом Бреййтбургом. На той час він також був солістом уже відомого рок-гурту “Діалог”. Талановиті брати отримали пропозицію приєднатися до колективу та відповіли на неї згодою. За рік гурт поїхав до Німеччини, де і відбувався запис їх першого повноцінного альбому.

Проте співпраця з чужим колективом була не довгою, вже за три роки Валерій та Костянтин прийняли рішення покинути його та займатися сольною кар’єрою. З того часу тандем Валерій та Костянтин Меладзе лише посилився. Старший брат виконував роль автора пісень та композитора, а молодший їх виконував. Загалом все було дуже органічно. 

Як будувалась музична кар’єра відомих миколаївців 

1

Попрацювавши самостійно, у 2000 році доля знов подарувала братам знакове знайомство з іншим продюсером – Дмитром Костюком. Вони разом заснували свій найвідоміший музичний проект, що працює досі – гурт “ВІА Гра”. Саме завдяки ньому Костянтина Меладзе, як продюсера, знає весь пострадянський простір. Також він займається і продюсуванням творчості власного брата Валерія.

Кар’єра Валерія Меладзе також розвивалась дуже стрімко. Вже у 1995 році світ побачив перший альбом співака під назвою “Сера”. Його моментально почали скуповувати, до співака прийшла слава та впізнаваність. Меладзе вирішив не баритися і з другим альбомом, вже за рік було записано “Останнього романтика”. Далі на вже відомого та популярного артиста чекало два концерти на найкращій сцені СК “Олімпійський”. 

До 2003 року Валерій випустив ще три альбоми , а потім почав займатися підготовкою концертної програми “Океан”. В 2015 році молодший Меладзе відзначив свій 50-річний ювілей. На честь цієї значної дати вони з братом Костянтином вперше за останні 30 років записали спільну композицію під назвою “Мій брат”. 

Нині Валерій Меладзе продовжує виступати на сцені, а також є наставником відомих шоу “Голос діти” та “Голос 60+” у Росії. Костянтин продюсує брата, дружину Віру Брежнєву та гурт “ВІА Гра”, що за всі ці роки не втратив популярності. 

Comments

.