Життя та творчість Олександра Сєрова у Миколаєві

Миколаїв дуже часто називають містом наречених. Це справді так, адже саме у місті корабелів мешкають одні з найвродливіших дівчат в України. Проте крім цього Миколаївщина є малою батьківщиною великої кількості відомих та знаменитих. Одним із них є радянський  та український співак Олександр Сєров, повідомляє “mykolaiv-trend”.

Де народився та як починав свою кар’єру видатний виконавець

1

Олександр Сєров народився у селі Ковалівка Миколаївського району області 24 березня 1951 року. При народженні він мав прізвище Сяров, проте пізніше змінив його на більш зізвучне Сєров. Його батько працював на автобазі, проте сина не виховував, адже пішов із сім’ї відразу після його народження. Зустрівся та особисто познайомився з батьком співак вже у дорослому віці – у 40 років на одному зі своїх концертів у Південній Пальмірі в Україні. 

Мама улюбленця публіки працювала на відомому на весь Радянський Союз парфумерному заводі “Пурпурові вітрила”. Через велику зайнятість матері та відсутність поруч батька, Олександра Сєрова виховували дідусь з бабусею. Подружжя виховувало чотирьох дітей, які заледве пішли до школи та дитячого садочку.Молодший онук також став їм наче рідна дитина. Через це Сєрова дуже часто в дитинстві називали Олександром Вадяпіним. Коли хлопчику виповнилося шість років, його відправили до школи. 

Фактично, музикою він почав цікавитися саме з шкільної парти. Активно приймав участь у художній самодіяльності, грав у оркестрі. Визначною подією у житті Сєрова стало знайомство із музикою Тома Джонса. Саме в той момент він обрав напрямок, у якому будуватиме свою кар’єру. Закінчивши 8 класів загальноосвітньої школи, майбутній артист вступив до музичної школи. Там він почав грати на кларнеті. При цьому грати на фортепіано він навчався самостійно. 

У 1969 році Олександр Сєров пішов служити до армії. Наступні три роки він провів у Севастополі на службі Військово-морському флоту. У 1972 році він повернувся на службу до Гарнізонного Будинку офіцерів у рідний Миколаїв. Вже після армії почалася його співоча кар’єра. 

Як розвивалася творчість Олександра Сєрова

1

На відміну від більшості артистів, що стали відомими та знаменитими, Олександр Сєров протягом  тривалого часу жив у Миколаєві. Після військової служби працював керівником естрадних ансамблів та займався аранжуванням. Першим колективом , до якого він приєднався, стали ВІА “Співаючі юнги”. Далі він записав декілька дуетів із Ольгою Зарубіною, а також Тетяною Анциферовою. У 90-х переїхав до Чернівців, де очолив ВІА, в якому співали сестри Ротару. 

Сольний дебют відомого миколаївського артиста відбувся аж у 1984 році в Ялті. Того ж року він випустив свою першу платівку. Кар’єра почала розвиватися дуже стрімко і вже за три роки Сєров отримав гран-прі  співочого конкурсу у Празі. Далі були гастролі, всесоюзна любов жінок та співпраця з Ігорем Крути. Звання Заслуженого артиста він отримав у 1991 році, коли він дебютував у якості композитора. Нині пісні Олександра Сєрова також користуються великою популярністю. 
 

Comments

.