Бетонозмішувальний вузол від «БУМ»: якість від українського виробника

Компанія «БУМ» пропонує до уваги своїх клієнтів БСУ (бетонозмішувальні вузли) найвищої якості, що відповідають сучасним європейським стандартам. Рекомендуємо звернути увагу на моделі БСУ-30 автомат (https://bum-vibropress.com.ua/product-betonosmesitelnyiy-uzel-bsu-30-avtomat) та БСУ-15 автомат (https://bum-vibropress.com.ua/product-betonosmesitelnyiy-uzel-bsu-15-avtomat). Обидва агрегати автоматичні та вимагають не більше 2-х осіб для керування.

БСУ дозволяють виготовляти бетонні суміші із надтвердих розчинів. Агрегат здатний дозувати інертні, цемент, воду та пластифікатор. На всі БСУ нашого виробництва надається гарантія 2 роки.

Бетонозмішувальний вузол виробництва «БУМ» виділяється за рахунок:

  • простоти конструкції;
  • швидкого монтажу;
  • тривалого терміну експлуатації.

Наші фахівці легко допоможуть вам змонтувати бетонозмішувальний вузол на вашому виробництві за потреби. Ви можете вибрати для себе в нашому каталозі один із запропонованих варіантів обладнання з урахуванням його габаритів, потужності та продуктивності.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЕКСПЕРТІВ «БУМ»

Щоб обладнання використовувалося з максимальною користю та потужністю, потрібно переконатися в наявності всіх необхідних комунікацій у місці установки вузла. Для цього необхідно перевірити наявність достатньо потужної лінії подачі енергії, а також системи водопостачання та каналізації. Сучасні БСУ-30 та БСУ-15 електрифіковані. Детальнішу інформацію про характеристики та особливості установок ви можете знайти на сайті https://bum-vibropress.com.ua або звернутися за допомогою до наших менеджерів у телефонному режимі у робочі години.

Comments

.,.,.,.