Як вибрати і де купити срібні сережки у подарунок дружині

Виробники прикрас пропонують в асортименті вироби зі срібла. Вибираючи їх, чоловікові досить просто збитися з пантелику. Різноманітність форм, обрамлень, стилів робить дуже складним завдання щодо вибору прикраси для коханої дружини. Дуже зручно, якщо дружина одразу скаже, що хоче отримати в подарунок срібні сережки кафи, таким чином, хоча б обмеживши коло вибору. Але таке трапляється рідко. Найчастіше чоловікові доводиться діяти самостійно.

Як розпізнати справжнє срібло

Щоб купити срібні сережки, потрібно зробити всього 3 простих дії:

  • Визначитись із пробою виробу.
  • Підібрати відповідну вашим уявленням про ідеальну модель у ювелірному магазині Золотий Вік.
  • Сплатити покупку.

Проба вказує на якість виробів із срібла. 925 – найвища проба. Вона свідчить про те, що чистота металу 92,5%. Срібло з пробою менше 90% у принципі не реалізується авторитетними продавцями, оскільки якість такого товару зовсім інша. Якщо вам потрібне справжнє срібло, то купуючи ювелірні прикраси, варто переконатися в наявності проби. На сережках вона найчастіше розташована на застібці. Тільки при вазі виробу менше 3 г виробник може не наносити на нього пробу, вказуючи цю інформацію на бирці виробу.

Як вибрати срібні сережки

У виборі срібних сережок можна орієнтуватися на тенденції моди чи власні уявлення про красу. Коли йдеться про придбання ювелірних виробів для дружини, єдині орієнтири — її стиль та переваги. Гарантовано вбереже від розчарувань та недоцільних фінансових витрат рішення придбати прикраси у перевірених виробників.

Перед тим, як придбати ювелірні вироби, варто вивчити весь представлений асортимент. Тільки так можна отримати повне уявлення про продукцію зі срібла того чи іншого виробника. Срібні сережки різноманітні. Доповнені перлами або камінням, малюнком у вигляді геометричних форм, незвичайних зображень.

Велике значення має тип застібки. Крім надійності кріплень, потрібно враховувати його тип: англійська чи французька застібка, петля чи пусет. Приймаючи рішення в даному питанні, варто звернути увагу на сережки, які вже є у дружини і подивитися, якого типу застібки на них переважають.

Вибрані з любов’ю срібні сережки стануть чудовим подарунком на річницю весілля, День народження або народження дитини. Подарувати їх можна просто так, без приводу.

Comments

.