Кросівки New Balance вміють дивувати

Повідомляємо усім, хто так довго чекав, що офіційний інтернет-магазин відновив роботу. Високоякісні, функціональні кросівки від відомого бренду вже в очікуванні зустрічі з вами, тому дозвольте собі відчути комфорт та свободу у кожному кроці разом з інноваційними технологіями. Звісно ж, класика та традиційні формули виробництва залишаються в основі унікальних та модернізованих колекцій. 

Чому варто обирати Нью Беланс?

Торгова марка має безліч переваг. Універсальне взуття користується неабиякою популярністю серед спортсменів. Великим плюсом також є те, що функціональність дозволяє використовувати пари як для створення спортивних образів для тренажерного залу, так і для луків у стилі стрітстайл. Звісно, вулицею краще крокувати у зручних моделях. Лейбл виробляє продукцію, використовуючи спеціальні матеріали та сучасні технології. Кожен процес займає велику кількість часу та уваги, тому що будь-яка деталь повинна бути бездоганною. Взуття від англійського дизайнера стало лідером в індустрії та справжньою легендою. 

Вам цікаво, з чого все почалось?

Тоді ми з радістю розкажемо! Шлях маленького виробництва розпочався 1906 року, коли емігрант та засновник фірми Вільям Райлі переїхав до Сполучених Штатів Америки, а згодом відкрив фабрику з виробництва ортопедичних виробів. З того часу корпорація розвивалась у шаленому ритмі, займаючи відповідне місце у промисловій сфері. Тепер про New Balance знають на всіх континентах, а флагманські бутіки розташовані у найкращих мегаполісах світу.

Каталог моделей вражає

Кожна колекція надихає на створення свіжих аутфітів та бажання змінюватись. Трансформація відбувається з кожним, хто хоч раз відчує турботу технологічної підошви та багато іншого. Асортиментні лінійки — це реальність, у якій абсолютно кожен може змінити себе, відкрити фешн-коди та стати кращою версією себе. Прогрес супроводжуватиме вас у повсякденному житті та на відпочинку, на прогулянці та на роботі.

Лукбук наповнений багатьма варіантами та поділений на певні категорії. Наприклад, для бігу, для гір і не тільки. Бігові моделі дуже зручні, особливо, якщо ви активно проводите день та завжди знаходитесь у русі. Професійна підошва заслуговує похвали, адже вона відповідає за фіксацію та безпеку.

Трейлові кросівки здатні захистити від механічних ушкоджень різного ступеня. Міцні вставки з боків та контуринг по всій конструкції однозначно впливає на це. Протектор виготовляється із матеріалів, які забезпечують відмінне зчеплення під час ходьби.

Для асфальтового покриття слід вибирати екіпірування, яке розроблене з відповідними амортизованими характеристиками. Завдяки цьому фізичне навантаження позитивно впливає на організм.

Бажаєте замовити?

Вироби, зібрані у каталог, вже чекають на офіційному сайті. Підберіть актуальний розмір та улюблений колір. Колірна гамма надзвичайно цікава та різноманітна. Для успішного оформлення замовлення вкажіть контактні дані для логістичної компанії.

Бережіть себе та близьких!

Comments

.,.,.,.