Spacefields – миколаївський гурт, який досягнув успіху

Окрім класичної музики, камерного оркестру та обласної філармонії, у Миколаєві розвиваються й сучасні музичні напрямки. Навіть, всупереч всім перепонам.

 Наприклад, гурт Spacefields. Заснували гурт троє хлопців із Корабельного району Миколаєва.

У загальному доступі дуже мало інформації про гурт та учасників. Попри це, хлопці змогли досягти успіхів на музичній арені та випустити кілька пісень. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

“Дітище” Spacefields

Існує миколаївський гурт лише кілька років. Перша їхня пісня вийшла у 2019 році – “Ні кроку назад”. Лірична композиція про почуття та стосунки. Саме такий темп для своєї подальшої творчості задали музиканти-початківці.

Скоро вийшли й інші пісні гурту: “Холодно”, “Дай мені ковток”, “Прокинься”, “Стій”, “Лють”, “Де ти?”, “Крихітна мить”.

Все музичне виробництво лягло на плечі хлопців. На жаль, у Миколаєві немає великих чи професійних звукозаписувальних студій. Абсолютно весь процес хлопці здійснюють самостійно.

В описі до своїх пісень, учасники гурту називають себе простими хлопцями з Миколаєва. Постіндустріальне місто, чия кораблебудівна слава пішла в забуття. Наразі місто та його мешканці намагаються знайти своє нове призначення. А хтось продовжує ностальгувати за минулим.

Саме ностальгія й привела хлопців до написання пісень. Ностальгія за минулими почуттями, емоціями, які нам усім доводилося колись переживати. Пісні знайдуть відгук у серці кожного слухача.

Увімкнувши будь-яку пісню гурту, ви на мить можете перенестись в кінець 90-х і початок 2000-х років. Приємний бонус для мілленіалів. .

Прорив гурту

Справжній прорив трапився в учасників гурту після виходу їхньої пісні “Твоє світло”. Вона стала найуспішнішою у списку пісень гурту.

“Твоє світло” є переломною піснею у житті колективу. Самі того не чекаючи, хлопці створили пісню, яка винесла їх на радіохвилі KISS FM. Завдяки цьому про миколаївський гурт дізналися далеко за межами Миколаєва.

Пісня розповідає любовну історію, яка розгорталася на вулицях міста. На цьому наголосили у кліпі знятому на пісню. Його знімали на вулицях Миколаєва. Місцеві жителі легко можуть впізнати пейзажі міста, нічні вулиці, Радянську, старі трамвайчики, Пушкінське кільце.

Завдяки ротації на радіо Spacefields розпочав шлях співпраці з одним із найвідоміших українських музичних лейблів – MOON RECORDS. Співпраця з таким великим лейблом ставить простих миколаївських хлопців в одну шеренгу з багатьма відомими українськими виконавцями: Скрябін, ТІК, Віктор Павлик, Віталій Козловський, Тоня Матвієнко та інші. MOON RECORDS співпрацює із десятками українських виконавців. Це справді визначна подія у житті гурту. І дуже символічно, що саме пісня “Твоє світло” пролила світло на майбутнє миколаївського музичного колективу.

З якими проблемами стикаються миколаївські музичні гурти

Миколаїв дав своїм мешканцям все необхідне для вивчення музики. У місті є кілька державних музичних шкіл, на сайтах оголошень є пропозиції приватних уроків. Для продовження навчання миколаївці мають можливість навчатися у Миколаївському коледжі музичного мистецтва. Місто створило всі умови для навчання музиці. Але далі нічого.

У місті немає професійних звукозаписувальних компаній. Лише маленькі, напівпрофесійні компанії. Це призводить до того, що миколаївські гурти стикаються з неякісним кінцевим продуктом їхньої творчої діяльності. Або ж вони змушені їхати на запис до інших міст.

Також проблема у фінансуванні. А точніше в його відсутності. Влада міста не особливо дбає про розвиток музичної індустрії Миколаєва. Навіть камерний оркестр Миколаївської обласної філармонії страждає на брак фінансування. Що вже говорити про маленькі “гаражні” гурти.

Comments

.,.,.,.