Талановиті діти з Миколаєва, які підкорили тренерів “Голос. Діти”

Вперше шоу “Голос. Діти” глядачі змогли побачити в ефірі восени 2012 року. Його учасниками могли стати діти віком від шести років до чотирнадцяти з усіх куточків України. І миколаївські діти не стали винятком. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Надя Довбуш

Найвідомішим учасником “Голос. Діти” з Миколаєва стала маленька дівчинка Надя Довбуш. Співає юне обдарування з двох років. Її мама вчителька вокалу. Вперше Надя заспівала підспівуючи рекламі по телевізору. Побачивши завзятість доньки, мама вирішила навчити її співати правильно. Після цього маленька Надя співала у будь-якому місці та для будь-якого глядача. Змалку пісні були для неї улюбленим заняттям. Надя приймала та продовжує брати участь у всіх можливих пісенних конкурсах та виступах у Миколаєві. Проживає Надя зі своїми батьками у Великій Коренихі, передмісті Миколаєва. 

Коли Надя потрапила на шоу, їй було вісім років. Вона успішно пройшла етап “сліпих прослуховувань”, і своїм янгольським голосом підкорила слух суддів. Найбільше її талант оцінила Тіна Кароль та запропонувала їй місце у своїй команді. Великий успіх для дівчинки з невеликого міста.

Першу перемогу на шоу дівчинці принесла пісня “Рано” Пелагії. Незвичайне виконання та дзвінкий дівочий голос викликав захоплення у глядачів та суддів. Не проста пісня для такого юного виконавця, показала усім конкурентам, що з нею варто рахуватися.

На жаль, талант дівчинки не приніс їй перемогу у третьому сезоні “Голос. Діти”. Надя покинула шоу досить швидко. Хоч і встигла обрости славою у своєму рідному місті та селі.

Феєричне повернення

Слава, яка впала на голову юної співачки, припала їй до смаку. Маючи доросле мислення, Надя розуміла, що слава швидкоплинна. Якщо нічого не робити, не заявляти про себе знову, то незабаром усі забудуть її ім’я. А цього дівчинка не хотіла. Тож повернулася на шоу з єдиною метою – перемогти.

Незабаром після повернення додому Надія почала посилено займатися співами. Удосконалювати даний Богом талант. Дівчинка хотіла повернутися на шоу, бувши повністю готовою до нових битв. І у 2019 знову повернулася на добре знайому сцену.

На цей раз Надія вирішила самостійно вибрати пісню для виступу. Не слухати порад батьків та вчителів. Юна співачка хотіла зробити своє повернення незабутнім. І для цього вона обрала пісню David Guetta ft Kelly Rowland When Love Takes Over. Не проста доросла пісня принесла Наді схвалення від усіх суддів. Чотири червоні крісла повернулися на її спів.

Маленька співачка обрала собі за тренера Джамалу. Такий вибір схвалила сама співачка. Обидві залишилися задоволеними. Джамала зізналася Наді, що шукала вона саме її. На жаль, Надії не вдалося здобути перемогу і цього разу. Дівчинка стійко виборювала перемогу, але програла.

Можливо, вона знову спробує поборотися, поки вік їй це дозволяє.

Ернест Гогія

Надя Довбуш не єдина талановита мешканка Миколаєва. Ернест Гогія, хлопчик із Южноукраїнська Миколаївська область, також вирішив спробувати підкорити шоу.

Для свого виступу він обрав пісню “Материнське кохання”. Пісня принесла йому схвалення одразу від двох суддів – Наталії Могилевської та групи “Час та Скло”. Вибір юного співака впав на Могилевську. Попри талант і харизму хлопчика, здобути перемогу він не зміг.

На жаль, жоден учасник “Голос.Діти” родом із Миколаєва не зміг здобути перемогу. Єлизавета Савіна та Марк Коваленко, які також родом із Миколаєва, залишили шоу у суперфіналі.

Чому на шоу існує така тенденція, незрозуміло. Швидше за все, це просто збіг. У Миколаєві є всі умови для розвитку музичних навичок у дітей. Але конкуренція на шоу дуже велика. До того ж публічний виступ несе в собі велику емоційну напругу, з якою юні обдарування не завжди можуть впоратися. Але у маленьких миколаївців все ще попереду. Можливо, якось ми знову будемо вболівати за нашого земляка, і будемо радіти його перемозі.

Comments

.,.,.,.