Олександра Казакова – вчителька, яка підкорила “Голос країни”

Миколаїв став колискою для становлення багатьох талановитих людей. На сцені Миколаївської обласної філармонії свого часу виступали Лариса Доліна та Ігор Крутий. Миколаївський професійний коледж музичного мистецтва зростив у своїх стінах відомий жіночий хор Фоміних. Єдиний в Україні великий жіночий хор. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Якщо спочатку, місто створювали як колиску кораблебудування, то тепер його починають пізнавати з іншого боку. Талановиті миколаївці всіляко намагаються заявити про себе світові та країні. І у них це виходить.

Миколаївська вчителька вокалу Олександра Казакова намагалася підкорити музичне шоу “Голос країни”. Вона не перша талановита миколаївчанка, яка намагалася здобути перемогу на шоу. У “Голос. Діти” брала участь дівчинка з Миколаєва – Надя Довбуш, та вихованець самої Олександри – Марк Коваленко.

Що привело Олександру на шоу

Учень Олександри Козакової – Марк Коваленко – переконав свою вчительку пройти сліпе прослуховування на шоу. Він був учасником “Голос. Діти” та зумів дійти до півфіналу шоу. Саме Олександра готувала Марка до виступу. І його прохід у півфінал також можна вважати і її успіхом.

Не зважаючи на свій досить юний вік (26 років), Олександра дуже талановита виконавиця. Крім педагогічної діяльності, вона також є лауреатом багатьох міжнародних та всеукраїнських пісенних конкурсів. У неї дуже сильний і яскравий голос, який дозволяє їй виконувати найпотужніші та найскладніші пісні.

Посилання, з яким Саша прийшла на шоу полягало у тому, що кожен може робити помилки. У своїй візитній картці вона розповіла про свою помилку і свій біль. Олександра рано втратила батька. Це дуже вплинуло на дівчину. Відчуваючи брак чоловічої любові та уваги з дитинства, вона сильно прив’язалася до свого першого кохання. На жаль, вона була нещасним. Саме розбите серце і привело дівчину до низки необдуманих рішень, які, в свою чергу, вплинули на її життя.

Олександра Казакова виступає на сцені змалку. Перший її вихід до публіки стався, коли дівчинці було лише шість років. Музична освіта, і допитлива вдача, привела до того, що Саша дуже незвичайний виконавець. Щоразу вона приносить у своє виконання щось нове. Знаходить нове звучання, нові стилі. Слухаючи її можна почути елементи прогресивного хауса і трансу, або джаз-франка. У комбінації з її тонким естетичним виглядом навіть добре знайомі пісні набувають нових відтінків і звучання. Саме це й підкорило суддів телепроєкту.

Досвід на проєкті

Для свого виступу на сліпому прослуховуванні в “Голос країни” – 6, Олександра обрала пісню “Там мене немає”. Ніжне, чуттєве виконання призвело до того, що вже на першій хвилині виступу до дівчини повернулася Тіна Кароль. У її команді Саша і продовжила боротьбу за перемогу на шоу.

Крім Тіни Кароль, голос миколаївської вчительки зміг оцінити і Іван Дорн. Його вразив голос дівчини з Миколаєва. І нагадав йому, що у дитинстві, коли він виступав на якихось пісенних конкурсах, його завжди перемагали діти родом із Миколаєва. І зараз миколаївчанка зробила це знову – перемогла його своїм голосом.

Олександра обрала команду Тіни Кароль. Але перемогу це їй не принесло. 

Дівчина покинула шоу перед півфіналом. У спробі вибрати собі місце у півфіналу Олександра виконала пісню “Сизокрилий птах”. Талант, артистизм і неймовірна чуттєвість голосу зворушили глядачів, але судді були невблаганні. І на цьому участь Олександри Козакової, простої вчительки з Миколаєва закінчилася. Можливо, у майбутньому вона знову повернеться на шоу за реваншем. Знову спробує свої сили у сліпому голосуванні та буде намагатись підкорити “Голос країни”. Хоча про такі плани Олександра Казакова не заявляла. На сторінках своєї соціальної мережі вона поділилася своєю професійною невдачею. Запланована робота із Монатиком зірвалася. І це занурило дівчину в депресію. З якою вона намагається впоратися, та повернутись до співів. 

Comments

.,.,.,.