Ігор Ліфанов – талановитий хуліган з Миколаєва

Миколаїв багатогранне місто. Його вулиці сповнені історій. Деякі із них відбувалися в реальності і є частиною світової історії. Інші були вигадані містянами чи перекручені часом. Але найдивовижніші історії – це історії мешканців міста.

Про миколаївців можна багато розказати. Адже в місті корабелів живуть далеко не одні суднозварники та судозбірники. Миколаївці талановиті люди. Вони досягають успіхів у музиці, акторстві, мистецтві, науці. І підтвердженням цьому служать актори, які досягли успіхів. Одним із них є актор Ігор Ліфанов. Важко уявити людину, яка б не знала ім’я цього російського актора. Хоча мало хто знає, що він народився саме в Миколаєві. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Не творчий початок

Ігор Романович Ліфанов народився 25 грудня 1965 року. Життя Ліфанова в Миколаєві було звичайнісіньким для дитини тих років. Його батько помер рано. Залишившись без батьківського наставничества, хлопчик легко зійшов з правильного шляху. Його мати працювала у звичайній їдальні. За національністю вона була єврейкою. І на цьому вплив єврейської культури на Ігоря Романовича закінчився.

Згадуючи своє дитинство, Ліфанов неодноразово розповідав, що він був справжнім хуліганом. Водився з поганими компаніями, які займалися різними поганими справами. Більшість друзів з його юнацької компанії або померли через наркотики, або сіли у в’язницю за злочинні діяння. Якимось дивом Ігор Романович зумів уникнути долі своїх шкільних друзів.

Навчалася майбутня зірка театру та кіно у звичайній миколаївській школі №25. Яка зараз знаходиться на вулиці Защука. Його однокласники згадують, що незважаючи на зв’язок хлопчика з проблемною компанією, він був ще тим веселунцем. Постійні жарти, приколи, байки дуже веселили однокласників Ліфанова. Але вчителям це завдавало чимало проблем.

Не зважаючи на любов до жартів Ліфанова, його однокласники дали йому неприємне прізвисько “Ліфчик”. Воно не сподобалося йому і через це часто вплутувався в бійки з однокласниками. За що теж отримував наганяї.

Спортом майбутній актор не надто захоплювався. Пробував лише потроху. Але похвалитися успіхами у якомусь окремому вигляді він не може. Хоча це сприяло розвитку його міцної статури.

Перш ніж присвятити своє життя акторству, Ліфанов встиг три роки прослужити в Морському флоті. 

Місце його служби було дуже далеким від його батьківщини – у Владивостоці. Життя забрало майбутню зірку бойовиків та кримінальних серіалів з рідного міста.

Акторські досягнення

Для навчання акторству Ігор обрав Ленінградський інститут театру, музики та кінематографії. Навчання було непростим у матеріальному плані. Щоб допомогти синові втілити його мрію в життя, мати поїхала на заробітки до Ізраїлю.

В інституті Ігор навчався разом із Дмитром Нагієвим. З яким вони залишилися друзями, хоч і не проводять час разом. Але з радістю знімаються та грають разом у театральних постановках.

Вистава “Киса” прославила Ліфанова як театрального актора. У цій п’єсі грав його друг. У майбутньому вони неодноразово грали разом.

Навчання у театральному Ліфанов закінчив у 1992 році. А в кіно він дебютував у 1991 році. На початку кар’єри ролі були невеликими. Проте вони дозволили йому просунутися вглиб кіношного світу і досягти чималих висот.

Перша роль, яка принесла йому впізнаваність, була в серіалі “Вулиця розбитих ліхтарів” у 1998 році. Після цього у Ліфанова побільшало роботи. Найчастіше він грав представників кримінального світу, головорізів, маніяків, лиходіїв. Його типаж дозволяє йому вдало вписується в подібні образи. Хоча є у його фільмографії й позитивні персонажі.

Особисте життя Ігоря Ліфанова не оповите таємницею. Він ніколи не приховував її від преси. Перебував у трьох шлюбах. Перший шлюб був ще у студентський час. Актор має двох доньок від різних шлюбів.

Comments

.,.,.,.