Єгор Крутоголов – комік серед кораблебудівників

Усі знають, що місто гумору – це Одеса. Знамениті першоквітневі фестивалі, жарти, примовки. Коли згадують ці слова, то відразу думають про Одесу. Але мало хто знає, що Миколаїв теж послужив місцем народження гумору в особі відомих українських гумористів. Єгор Крутоголов – український телеведучий, актор, комік та художній керівник “Дизель шоу”.

Напевно, всі українці знають це веселе шоу, за переглядом якого можна провести вечір вихідного дня. Але, як це часто буває, історію акторів мало хто знає. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Різноманітне дитинство

Народився Єгор Крутоголов 6 квітня 1980 року у Миколаєві. Навчання майбутній комік та актор розпочинав у Миколаївській загальноосвітній школі №34. У цій школі він пройшов початкові класи. Особливих подій на той час не сталося. Становлення майбутньої зірки почалося, коли він перейшов до Першої української гімназії імені Миколи Аркаса. Саме там він і захопився КВК. Перші виступи, перші жарти та сценки припали до смаку Крутоголову. У шкільній команді КВК він був капітаном, головним заводилою.

Дитинство Єгора було сповнене різноманітних захоплень. Його батьки дбали про різнобічний розвиток дитини. Він займався картингом, плаванням, карате, кікбоксингом, тенісом, судноробним та автомодельним спортом та багато чим іншим. Він мав заняття і гуртки, які допомогли вирости йому цікавою і всебічно розвиненою людиною. Не на всіх теренах він зумів досягти успіхів. Наприклад, Крутоголов є майстром спорту з великого тенісу.

Захоплення автомодельним спортом у дитинстві прищепило Крутоголову любов до автомобілів. Його першою машиною була “Запорожець”. Він настільки любить машини, що одного разу займався перегоном машин з Німеччини в Україну. Робив він це не заради грошей. Йому хотілося випробувати різноманітні машини на дорозі. Свою любов до автомобілів він передав і своєму синові.

Закінчивши навчання у школі, Крутоголов вступив до Миколаївського чорноморського державного університету імені Петра Могили. Навчання в університеті не вплинуло на уподобання майбутнього актора. Він продовжив грати в КВК лише вже в більш дорослій лізі. І під час навчання започаткував команду КВК “Дизель”.

Творчий шлях

Багато років не лише студентства, Єгор разом з іншими членами команди “Дизель” грали у КВК. Вони зуміли досягти неабияких успіхів на арені гумору. Досягнувши певного рівня команда покинула КВК, і перебралася до Москви. Вони були не лише членами команди, а й свого роду родиною.

У новому місті хлопці працювали майже рік у складі “Бла бла шоу”. Але життя в іншій державі не сподобалося Крутоголову. Порадившись із командою вони вирішили повернутись на Україну до Києва.

Повернувшись на батьківщину команда “Дизель” стала співпрацювати з “95 кварталом” та “Бійцівським клубом”. Колаборація з такими відомими компаніями принесла успіх миколаївським комікам.

Крім головної діяльності, Крутоголов у свій час працював ведучим на корпоративних святах. Він займався цим не довго. Йому не подобалося, що він був лише фоном, а не центром. Бути ведучим корпоративів стало дуже напруженим для Крутоголова. У той час Крутоголов знаходився на роздоріжжі. Робота ведучим йому не подобалася, а виходити на великі екрани він не наважувався. Це був необхідний крок, але він давався йому не просто.

 У 2015 році українські глядачі змогли побачити телевізійне шоу “Дизель шоу”. Крутоголов та його команда довго йшли до цього. І всі проблеми цього шляху були виправдані успіхом.

Крім гри у КВК та виступи у гумористичній передачі, Крутоголов мав шанс спробувати себе у театрі. Він брав участь у кількох спектаклях із відомим “Квартетом І”. Театральний досвід припав до Крутоголова за смаком. Але він був недовгим, і комік не зумів розкуштувати його, так би мовити, на смак. Крутоголов неодноразово говорив в інтерв’ю, що радий був би ще раз спробувати себе в театральному світі. Коли саме це станеться невідомо. “Дизель шоу” – успішний проєкт, конкурує він хіба що з “95 квартал”.

Крім роботи та творчої діяльності Крутоголов має також своє сімейне вогнище. Він одружений і у них із дружиною є двоє дітей.

Comments

.,.,.,.