Євген Гашенко – талановитий миколаївець

Важко визначити яким має бути місто, щоб у ньому народжувалися та розвивалися талановиті люди. Миколаїв був побудований на верфі, і його головне призначення полягало у будівництві кораблів. Але попри це, в Миколаєві є відомі мешканці, які змогли досягти успіхів у галузях далеких від кораблебудування.

Наприклад, Євген Гашенко – актор, сценарист, гуморист, телеведучий, шоумен. Ще один учасник команди КВК “Дизель” родом із Миколаєва. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Веселе дитинство

Євген Гашенко народився 30 вересня 1981 року у Миколаєві. Гуморна сторона характеру Жені стала виявлятися ще у школі. Він був неформальним лідером свого класу та загальним улюбленцем. На перерві навколо нього завжди збиралися однокласники, і це йому подобалося. Маленький Гошенко любив бути у центрі уваги. Найулюбленіша “зброя” в арсеналі гумору Гашенка, була сценка з Вінні Пухом. Він знав його напам’ять, і радував своїх однокласників розповідаючи сюжет казки змінюючи голоси.

Сам актор неодноразово розповідав про свій талант пародіювання. Крім Вінні Пуха, Гашенко любив пародіювати Вєрку Сердючку. Це був один із його коронних номерів.

Попри любов до пародіювання та явний артистичний талант, Гашенко вступив далеко не на творчу спеціальність. Він став студентом Миколаївського державного інституту імені Петра Могили. Як майбутню професію Євген вибрав економіку та фінанси. Хоча його батьки з династії лікарів. І для свого сина бачили один шлях – до медицини. А сам Євген не бачив себе не хірургом, не терапевтом.

 Бувши студентом другого курсу, Гашенко зрозумів, що ця професія не для нього. Він не хотів би все життя пов’язати із фінансами. Але навчання майбутній артист не покинув.

Як дитячий гумор переріс у професію

Під час навчання Гашенко почав брати участь у КВК. Усю свою енергію він спрямовував саме у це русло. Під час навчання Гашенко познайомився з Єгором Крутоголов і разом вони заснували команду КВК “Дизель”. Їхній талант та артистизм привів команду до перемоги на чемпіонаті України.

Гашенко слідував за своєю командою навіть до іншої країни. Крім гумористичної діяльності, він також грав у кіно. У 2007 році, живучи в Москві, він знявся в російському серіалі “Сильніше вогню”.

На деякий час у 2008 році Гашенко повернувся до рідного Миколаєва. Але незабаром знову переїхав. Його команда вирішила переїхати до Києва і випробувати свої сили там. У Києві їм посміхнувся успіх. Крім акторського таланту, у Гашенка виявився ще й сценарний талант. Якийсь час він писав сценарії для студії “95 квартал”.

Попри успіх його команди на терені гумору, Гашенко продовжив зніматися у фільмах. У 2009 році він знявся в українському фільмі “Як козаки”. Коли команда “Дизель” перейшла у телевізійний формат, часу на велике кіно залишилося менше. Їхнє перше дітище забирало багато сил і часу. Також, крім “Дизель шоу”, хлопці започаткували “Дизель студіо” і під її ім’ям почали випускати різні проєкти.

Повернуться до кіно Гашенку вдалося лише у 2015 році. Він став сценаристом та актором комедійного ситкому “На трьох”. Шоу закінчилося у 2018 році. Цього ж року Гашенко знявся у головній ролі у серіалі українського виробництва “Татусі”. А у 2019 році він знявся у невеликій ролі у “Вижити за всяку ціну”. Це справді був кіношний час у житті Гашенка. Також він був ведучим рубрики «Дизель Ранок». Це була щоденна рубрика на ранковому шоу телеканалу ICTV “Ранок у великому місті”. Цю рубрику хлопці вигадали самостійно.

Не дивлячись на свій завантажений графік, Гашенко встиг створити родину. У нього росте син. Попри те, що Євген уже не проживає в Миколаєві, він каже, що його багато що пов’язує з цим містом. Включно з пропискою, яка так і залишилася миколаївською.

Comments

.,.,.,.