Олександр Бережок – з миколаївського вчителя до коміка

Шлях до зірок найчастіше буває тернистим і хитромудрим. Багато артистів прийшли до свого творчого шляху манівцями. Приблизно те саме сталося і з Олександром Бережок. Він ще один миколаївець, який зумів досягти значних успіхів та популярності. Але на початку його шляху мало що віщувало творчу кар’єру. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Життя як у всіх

Народився Олександр Костянтинович Бережок 14 червня 1979 року. Навчався він у Миколаївській середньоосвітній школі №31. Знаходиться школа на вулиці 1-а Слобідська. Навчання у школі не ознаменувалося для майбутнього актора чимось примітним. Звичайне дитинство, школа, уроки, друзі, футбол вечорами у дворі. Практично нічого на той час не натякало на майбутню кар’єру хлопчика.

Після випуску зі школи Бережок вступив до найстарішого вишу міста – Миколаївського педагогічного інституту ім. В.О.Сухомлинського. Навчався він на факультеті історії та права. Причини вибору майбутньої професії залишаються за ширмою історії. Часто на вибір абітурієнтів впливають їхні рідні.

Під час навчання Бережок був членом команди КВК “ВЗІ” (“В’язні замку Іф”). Вони виступали у Миколаївській лізі. І неодноразово були переможцями. У 2002 році “ВЗІ” дійшла до чемпіонату України з КВК і стала переможцем. Обійшла навіть команду “Дизель”. Але почуття конкуренції та образи між командами не було. “Дизель” запропонували об’єднатися та разом виступати у Білоруській лізі.

Для Бережок його освіта не стала марною тратою часу. Після випуску він працював учителем у школі. Зарплата вчителів завжди була маленькою. І для отримання додаткового прибутку він працював заправником, помічником інженера. Якось життєві шляхи привели його до посади директора ресторану, а потім і керівника підприємства. Шлях Бережок до його істинного покликання був справді хитромудрим.

Любов до театру

Попри свою далеку від мистецтва освіту, Олександр Бережок завжди мав любов до театру та мистецтва. Його дідусь був керівником сільського мистецького театру самодіяльності. Він і прищепив онуку любов до театру, гри, мистецтва. Хоча це не спромоглося вплинути на вибір майбутньої професії.

Ще у школі Бережок писав різні сценарії. Вигадував невеликі сценки, які розігрував разом із своїми друзями. Вступ до університету відкрило для Олександра КВК. Для нього це був справжній успіх. КВК став місцем, де змогли стати при нагоді його таланти. Незабаром він познайомився з КВК командою “Дизель”, яка теж була з Миколаєва.

Разом із командою “Дізель” він поїхав до Москви й там працював. Іноді знімався в епізодичних ролях у кіно. Але великий екран не прийняв його. Втім, як і Москва. Разом із командою у 2008 році він повернувся до Києва. Його сценарні навички припали до смаку команді “95 квартал” і він став співпрацювати з ними. Вигадував для них цікаві сценки, які привітно були прийняті українськими глядачами.

В Україні кінокар’єра Бережок пішла вгору. У 2012 році він знімався в українській версії серіалу “Таксі”, разом з Єгором Крутоголов. Також був ведучим та автором сценарію української версії шоу “Замочені”. На батьківщині талант Бережка оцінили вище, ніж у сусідній країні.

У 2015 році для Бережок стався справжній кіно прорив. Він зіграв головну роль у фільмі “Магницький”. Бережок блискуче спромоглося передати характер слідчого – корупціонера. Глядачі прийняли серіал дуже привітно. Того ж року на екрани вийшов “Дизель шоу”. Яке принесло справжню славу Олександру Бережок та його колегам.

Після переїзду з Миколаєва Бережок не часто приїжджав на батьківщину. Він займався творчістю, кар’єрою, сім’єю. Олександр Бережок у шлюбі та виховує двох дітей.

Comments

.,.,.,.