Ірина Гришак – миколаївчанка, яка підкорила український кінематограф

Перша гімназія у Миколаєві була для хлопчиків, перші школи у місті з’явилися для хлопчиків, містом правили чоловіки, але Миколаїв відомий не лише талановитими та розумними чоловіками. У місті є знамениті та не менш талановиті жінки. І Ірина Гришак одна з них. Попри свій молодий вік вона зуміла досягти успіху. Юним миколаївчанкам варто знати історію успіху своєї землячки. Більше на mykolaiv-trend.in.ua.

Акторство змалку

Ірина Гришак народилася 30 вересня 1997 року у Миколаєві. Ще у дошкільний час Ірина почала цікавитися мистецтвом та театральною справою. Її батьки підтримували завзяття своєї доньки. Хоча вони не мали жодного відношення до світу театру. Ірина виступала на усіляких святах, грала у різних сценках. Це приносило їй справжнє задоволення.

У шкільний час дівчинка ще навчалася у Миколаївській академії дитячої творчості. А після 9 класу вступила до Миколаївського муніципального академічного коледжу. Дівчина обрала театральне мистецтво. За роками навчання Ірина лише утвердилася у своєму прагненні стати акторкою. І після коледжу вона вирішила продовжити навчання у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого.

Початок акторської діяльності

Ще в період навчання Ірина зіграла свою першу роль у музичній комедії “Шляхетні волоцюги”. Вона зіграла дівчину, на ім’я Христі. З відведеною роллю дівчина впоралася настільки добре, що після цієї ролі її кар’єра пішла значно вгору. У 2018 році Ірина знялася аж у чотирьох фільмах.

Дівчина прагнула і розвивалася у своїй улюбленій справі. Вона приміряла на собі різні амплуа, образи, ролі. Так, вона знялася у серіалі “Будинок надії”. Мелодрами “Затемнення” та “Один на двох” принесли акторці справжню популярність та визнання глядачів. Її гра підкорила багато сердець.

У 2019 році вона знялася ще у чотирьох фільмах. У тому числі отримала головну роль у мелодрамі “Сонячний листопад”. Ірина зіграла дівчину, на ім’я Ніна, яку переплутали в пологовому будинку і все своє життя вона прожила в чужій, але люблячій родині. Ірині вдалося перенести на екран усі переживання та сум’яття головної героїні. Завдяки її таланту тисячі глядачів полюбили її персонажа і переживали всі серіальні негаразди разом із нею.

Наступного року вона знялася ще у чотирьох кінокартинах. У всіх вона здобула головні ролі. Кар’єра молодої актриси стрімко йшла вгору. Вона присвячувала всю себе роботі. І її праці окупилися народним коханням.

Ірина має свою сторінку в соціальній мережі. Там вона зрідка ділиться особистими фотографіями, знімками зі зйомок. Фанати молодої миколаївської актриси мають нагоду підглядати за її життя.

За ширмою скритності

Молода акторка не любить розповідати багато про своє особисте життя та сім’ю. Журналістам та фанатам відомо, що дівчина зустрічається зі своїм колегою з кіношного світу – Богданом Буйлуком. 

Пара познайомилася на зйомках “Затемнення”. Споріднені почуття спалахнули між молодими людьми відразу. Дике тяжіння натур змусило їх відчути близькість вже в перші дні знайомства. Більше про особисте життя молодих людей нічого не відомо. У шлюбі вони поки що не перебувають і дітей не мають. Обидва артисти зосереджені на своїй кар’єрі і не поспішають обростати сімейним корінням.

Інші аспекти свого життя акторка не приховує від преси. Так вона розповіла, що якби не стала акторкою, то, швидше за все, зайнялася б психологією чи менеджментом. Обидві ці професії знаходять дуже далеко від театрального життя, яке обрала дівчина. І не дарма. Її кар’єра стрімко йде вгору. Щорічно Ірина знімається у кількох фільмах. Майже весь час на провідних ролях. Вона молода, приваблива та відкрита до примірки нових ролей. Все це робить Ірину Гришак такою бажаною для українських режисерів. А її талант дозволяє їй втілити будь-який образ. Навіть з легкістю зіграти вагітну дівчину на п’ять років молодшу за свій вік.

Comments

.,.,.,.