Ностальгія за старими хітами: миколаївський кавер-гурт “Веселі стаканчики”

В Миколаєві є чимало музичних талантів, про яких знають в цілій країні, а подекуди й за кордоном. Не бракує в нашому місті і драйвових та веселих виконавців, які люблять запалювати музичні майданчики нашого міста і дарувати всім слухачам гарну музику та незабутні емоції, розповідає сайт mykolaiv-trend.in.ua.  

Таким веселим миколаївським гуртом є група “Веселі стаканчики”, які виконують сьогодні старі хіти – роблять кавер-версії старих улюблених композицій, за якими найчастіше виникає ностальгія.

2

Такий “п’ятнадцятирічний” кавер-гурт з Миколаєва може по-справжньому здійснити подорож у минуле і перенести вас на багато років назад, виконавши старі хіти початку 80-х та 90-х років. Своїми неповторними запальними піснями та драйвовим виконанням хлопці нікого не залишать байдужими – всі кинуться до танцю, адже встояти під таку музику просто неможливо.  

Цей невеликий драйвовий миколаївський гурт сьогодні має не один десяток фанатів – їх люблять за драйв та шалену енергію, а ще – за неабиякий талант. Талант цих виконавців навіть відзначили під час відбору на хіт-парад “Хіт-конвеєр”, який трансплювали на М1. Це було в 2016 році, а пройшла до відбору на цей хіт-парад, як не дивно, авторська композиція від драйвових хлопців.  

3

Не “стаканчиками” єдиними: покайфувати під кавери на улюблені старі хіти можна і під інших миколаївських виконавців 

Схоже, миколаївські гурти дуже люблять записувати кавер-версії улюблених старих хітів, адже є в Миколаєві ще одна група, яка також займається такою справою. Це – музичний колектив “RadioStars” – цих молодих талановитих виконавців можна зустріти сьогодні на найкрутіших музичних майданчиках нашого міста. 

4

“RadioStars” виступають на одній сцені пліч-о-пліч разом з Гайтаною, Воплями Відоплясова, гуртом ТІК, Хором Турецького та іншими відомими в Україні виконавцями.  

Ці молоді перспективні виконавці можуть зробити неймовірне і виконати пісню будь-якого жанру – варто тільки запропонувати хлопцям новий експеримент і вони одразу ж заграють власну версію добре відомої для вас композиції. Нове звучання часом ще краще, аніж стара, традиційна версія.  

Як ми уже згадували вище, знайти цих талановитих виконавців можна на крутих музичних майданчиках нашого міста. Слідкуйте і зможете послухати хорошу музику, а також гарно потанцювати під улюблену музику.  

Comments

.,.,.,.