Антон Гаврилов – юний джазовий музикант з Миколаєва

Миколаївщина – чудовий край і простір для народження та розвитку чудових талановитих людей. Саме на Миколаївщині найчастіше народжуються справжні українські громадяни, які дбають про розвиток культури та науки на теренах рідної землі, пише сайт mykolaiv-trend.in.ua.

Зокрема, серед відомих виконавців, які народилися та творили на території Миколаївщини, – легенди естради – Олександр Сєров, Людмила Сенчіна, Микола Трубач, Сергій Захаров та чимало інших зірок, відомих на весь світ. Та й молоді сучасні виконавці також не відстають – пишуть музику та пісні, які назавжди западають в душу і не залишають нікого байдужим.

Вихованець Миколаївського коледжу музичного мистецтва

Изображение удалено.

Так, серед молодих талановитих виконавців – Антон Гаврилов, молодий джазовий виконавець з Миколаєва, вихованець Миколаївського коледжу музичного мистецтва, який розпочав свою творчу діяльність під керівництвом Юрія Руля – ще одного відомого миколаївського музиканта, який грає на саксофоні. Разом зі своїм юним талановитим вихованцем Юрій Руль грає у джазовому оркестрі “Performance Big Band” у Миколаєві.

Народився майбутній талант в самому серці області, в сім’ї музикантів, де хлопчику одразу ж прищепили любов до музики. Вже з шести років хлопчик навчався грати на акордеоні, а згодом вже серйозно (з дев’яти років) почав займатися грою на кларнеті. Грою на кларнеті Антон почав захоплюватися, коли прийшов до класу Деньковича у Дитячому центрі позашкільної роботи Корабельного району. Там хлопчик зацікавився грою на саксофоні, завдяки чому вийшов грати на нову публіку, почав виконувати емоційні теплі композиції.

Изображение удалено.

Тоді ж хлопчик і визначився з музикою, яка найбільше припала йому до душі – полюбив джазові композиції. З цим і почав виступати навіть на міжнародних аренах – зокрема, відомим став виступ хлопця у складі “Performance Big Band”, де він став фіналістом стипендіальної програми Yamaha Music Gulf в Дубаї, Об’єднані Арабські Емірати. У фінальному турі взяли участь студенти саксофоністи з України, Вірменії, Узбекистану, Лівану, Південної Африканської Республіки. Виступ Антона був яскравим і харизматичним, як відзначали колеги і організатори.

Ось такі юні музичні таланти живуть в нашому місті – а про які маловідомі таланти з рідного Миколаєва можете розповісти ви?

Comments

.,.,.,.