Миколаївська обласна філармонія і відомі зірки естради

Миколаївська обласна філармонія має тривалу історію і з цією музичною і культурною установою нашого міста пов’язані імена багатьох відомих зірок естради, про яких знають не тільки в Україні, а й за кордоном, пише сайт mykolaiv-trend.in.ua.

Миколаївська обласна філармонія і Олександр Сєров та Ігор Крутий

2

Хто не знає про відомого співака естради Олександра Сєрова та про Ігоря Крутого? Творча діяльність цих музикантів тісно пов’язана з Миколаївщиною, а особливо – з Миколаївською обласною філармонією.

Так, ці відомі сьогодні естрадні зірки пострадянського простору у період з 1977 по 1979 рік виступали з концертами у складі вокально-інструментального ансамблю “Поющие юнги”, який діяв при обласній філармонії міста Миколаєва.

Мало-хто насправді знає, що сам Олесандр Сєров – уродженець Миколаївщини, наш земляк, який народився в селі Ковалівка, а згодом переїхав і до самого Миколаєва. Вже звідти майбутній співак переїхав до російської Москви.

3

Спільно зі своїм колегою по сцені Ігорем Крутим Олександр Сєров, виступаючи в складі миколаївського ансамблю, працював над удосконаленням своїх музичних навичок та вмінь. Виступаючи спершу в цьому невеликому ансамблі, майбутні зірки готувалися до того, щоб підкорити музичну арену радянського союзу. Працюючи в тодішньому невеликому ансамблі, співаки й не уявляли, де згодом виступатимуть і перед якою публікою.

І що ж з цього вийшло? А все склалося саме так, як планували собі майбутні зірки – дуже скоро вони стали справжніми символами і кумирами мільйонів, ними й досі захоплюються і про них знають.

Багато рокив минуло з перших кроків Олександра Сєрова та Ігоря Крутого на професійну сцену Миколаївської обласної філармонії. Однак їх яскраві зірки на естрадному небосхилі як і досі стоять непохитно на своїх місцях і випромінюють таке ж яскраве сяйво, підтвердженням чому можуть бути аншлагові збори на усі концерти Олександра Сєрова в різних країнах ближнього зарубіжжя, колишніх республіках СРСР, та популярний і грандіозний проект Ігоря Крутого „Новая волна”, у який він втілив увесь свій талант як видатного композитора, музиканта та ще й менеджера-адміністратора. Та й Миколаївській обласній філармонії слави від таких талановитих виконавців не позичати – ще б пак, випустила у світ таких талановитих виконавців, про яких знає нині кожна людина.

Comments

.,.,.,.