Історія миколаївського гурту Cherry-merry

Миколаївський край славиться великою кількістю талановитих вихідців – тут діє багато талановитих музикантів та виконавців, музичні творіння яких вартує послухати, пише сайт mykolaiv-trend.in.ua. Зокрема, таким є гурт Cherry-merry – талановиті запальні виконавці з Миколаєва, які люблять тішити слухачів хорошою якісною музикою.

Заснування гурту Cherry-merry і творчий дебют виконавців на великій сцені

2

Cherry-merry – так називається сучасний популярний вітчизняний рок-гурт, який було засновано понад 10 років тому, в 2010 році. Гурт одразу ж придумав собі цікаву “родзинку”, адже їхні композиції – це оригінальна суміш мелодійного британського інді разом з напористим гітарним американським “гаражним” роком, про який знято так багато художніх фільмів у цілому світі.

Свій перш ЕР гурт Cherry-merry випустив у світ вже через рік після заснування, в 2011 році, під назвою “We’ll blow your doors out!”. Ще через рік, у 2012 році, в інтернеті почали поширювати дебютне відео до синглу під назвою “Rock’n’Rolla”. Сингл і саме ж відео дуже швидко отримали схвальні відгуки від численних слухачів в мережі. Саме ж відео після поширення у мережі скоро було запущено в ротацію цілої низки популярних музичних телевізійних каналів.

3

Запальний миколаївський рок-гурт дуже швидко почав “світитися” на музичних фестивалях – зокрема, йдеться про досить масштабні музичні фестивалі “Захід”, “The Best City.UA”, “Файне місто”, “Respublica”, “Рок-Брама” та фестиваль “кРок у майбутнє”.

У 2014 році на хлопців чекав вихід у світ повноформатного музичного альбому під назвою “Listen loud!” – сюди увійшло 13 треків, які створив гурт за час свого існування. На цьому драйвові виконавці гурту не зупиняються і продовжують і далі працювати над створенням нових музичних треків, аби тішити своїх фанатів гарною музикою.

4

До слова, над дизайном для цього миколаївського гурту працює давний знайомий – знаний в цілій країні дизайнер Ігор Фомін. В самій же ж групі виступає Микола Колков (бас), Андрій Носенко (виступає на ударних та є вокалістом групи), а також Артемій Денисенко, який грає на гітарі та також є вокалістом у групі.

Зазначимо, що хлопці популяризують англійську мову в Україні – всі їхні пісні написані англійською мовою.

Сьогодні хлопців часто можна побачити на музичних майданчиках в області, а ще – вони часті гості музичних фестивалів.

Comments

.,.,.,.