Щорічний конкурс короткометражних фільмів в Миколаєві

Юні талановиті режисери Миколаївщини мають змогу кожного року представити свої маленькі творчі роботи публіці і отримати оцінку своїм старанням завдяки щорічному конкурсу короткометражних фільмів, розповідає сайт mykolaiv-trend.in.ua. Такий конкурс в нашому місті організовує кожного року оргкомітет фестивалю короткометражного кіно “Громадський проектор”. 

Фестиваль короткометражного кіно кожного року шукає кращих з кращих 

2

Кожного року “Громадський проектор” ставить собі за мету крізь кіно влаштувати рефлексію суспільно-політичних подій в Україні, обираючи кожного разу нову тематику для проведення фестивалю. Наприклад, цікавою була тема в 2016 році - тоді організатори кінофестивалю в Миколаєва обрали для себе “Зміни” як ключову тематику події - говорили про те, як змінюється життя в країні, як змінюється життя українців і миколаївчан з кожним роком крізь призму короткометражного кіно.  

Традиційно юні миколаївські таланти можуть записати фільми тривалістю до десяти хвилин, їх приймають до участі в кількох номінаціях - “Документальне кіно”, “Ігрове кіно”, “Кращий анімаційний фільм”, “Кращий зарубіжний фільм”.  В цих же номінаціях професійне журі буде визначати найкращі миколаївські стрічки - їм будуть присуджувати грошові премії за хорошу творчу роботу. Додамо, що до участі запрошуються не тільки українські режисери - часто гостями фестивалю стають режисери з Білорусі.  

3

Фестиваль короткометражного кіно кожного року збирає зіркових гостей 

Такий фестиваль - це не тільки нагода представити свій режисерський талант, а й змога побачити зіркових гостей - відомих в Україні акторів. Наприклад, в 2019 році, під час шостого фестивалю короткометражного кіно у Миколаєві, зірковими гостями фестивалю була Ірма Вітовська, Євген Ніщук, Пилип Іллєнко та інші зіркові гості, талановиті вітчизняні режисери та актори.  

Зображення видалено.

Цей фестиваль славить наше місто, це унікальна творча подія для Миколаєва, і саме завдяки такому фестивалю кіно місто Миколаїв позиціонують як те місто, де є своє кіно, і де творять кіно і щонайважливіше - де люблять кіно.  

Зазначимо, що традиційно фестиваль кожного року відбувається в осінній період. Готуючись до проведення заходу на найкращому рівні, організатори заздалегідь повідомляють про програму фестивалю на сайті.  

Comments