Щорічний конкурс короткометражних фільмів в Миколаєві

Юні талановиті режисери Миколаївщини мають змогу кожного року представити свої маленькі творчі роботи публіці і отримати оцінку своїм старанням завдяки щорічному конкурсу короткометражних фільмів, розповідає сайт mykolaiv-trend.in.ua. Такий конкурс в нашому місті організовує кожного року оргкомітет фестивалю короткометражного кіно “Громадський проектор”. 

Фестиваль короткометражного кіно кожного року шукає кращих з кращих 

2

Кожного року “Громадський проектор” ставить собі за мету крізь кіно влаштувати рефлексію суспільно-політичних подій в Україні, обираючи кожного разу нову тематику для проведення фестивалю. Наприклад, цікавою була тема в 2016 році - тоді організатори кінофестивалю в Миколаєва обрали для себе “Зміни” як ключову тематику події - говорили про те, як змінюється життя в країні, як змінюється життя українців і миколаївчан з кожним роком крізь призму короткометражного кіно.  

Традиційно юні миколаївські таланти можуть записати фільми тривалістю до десяти хвилин, їх приймають до участі в кількох номінаціях - “Документальне кіно”, “Ігрове кіно”, “Кращий анімаційний фільм”, “Кращий зарубіжний фільм”.  В цих же номінаціях професійне журі буде визначати найкращі миколаївські стрічки - їм будуть присуджувати грошові премії за хорошу творчу роботу. Додамо, що до участі запрошуються не тільки українські режисери - часто гостями фестивалю стають режисери з Білорусі.  

3

Фестиваль короткометражного кіно кожного року збирає зіркових гостей 

Такий фестиваль - це не тільки нагода представити свій режисерський талант, а й змога побачити зіркових гостей - відомих в Україні акторів. Наприклад, в 2019 році, під час шостого фестивалю короткометражного кіно у Миколаєві, зірковими гостями фестивалю була Ірма Вітовська, Євген Ніщук, Пилип Іллєнко та інші зіркові гості, талановиті вітчизняні режисери та актори.  

4

Цей фестиваль славить наше місто, це унікальна творча подія для Миколаєва, і саме завдяки такому фестивалю кіно місто Миколаїв позиціонують як те місто, де є своє кіно, і де творять кіно і щонайважливіше - де люблять кіно.  

Зазначимо, що традиційно фестиваль кожного року відбувається в осінній період. Готуючись до проведення заходу на найкращому рівні, організатори заздалегідь повідомляють про програму фестивалю на сайті.  

Comments