Cubomania – крутий стартап від миколаївських розробників

В Миколаєві зароджуються круті ідеї, які здатні перевернути з ніг на голову весь світ – це впевнено доводять талановиті миколаївські розробники, автори популярного і відомого стартапу “Кубоманія” (Cubomania), якому вдалося перемогти в запеклій боротьбі стартапів і цікавих ідей з-поміж 230 різних проєктів, пише mykolaiv-trend.in.ua.

Унікальні інтерактивні кубики – ідея миколаївських розробників 

2

До команди тих, хто розробив стартап інтерактивних кубиків, входять представники Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Разом миколаївським стартаперам вдалося виграти головний конкурс стартапів Vernadsky challenge, який проходив у Дніпрі. Завдяки цьому автори проєкту отримали понад 800 тисяч гривень фінансування для подальшого розвитку свого стартапу.  

Після цього миколаївський стартап Cubomania, який розробляє інтерактивні розвивальні дитячі кубики, був обраний з-поміж ТОП-12 стартапів для презентації ShowStoppers LaunchIt на спеціалізованому виставковому майданчику Eureka Park під час International Consumer Electronics Show 2018 (Міжнародна виставка споживчої електроніки, CES 2018) в Лас-Вегасі. 

4

Зазначимо, що такий стартап покликаний створити освітньо-розважальні кубики, які допомагають сформувати особистість у дитини, вчать, як потрібно будувати соціальні відносини.  

В планах команди розробників цього стартапу – налагодити домовленості з європейськими країнами для просування ідеї в подальшому, а також вийти за океан – до Латинської Америки через іспанських партнерів.  

33

Cubomania планує залучити не менше USD 127 500 інвестицій на розробку, тестування, виведення на ринок, реалізацію інтерактивних повчальних іграшок. Загальна фінансова модель передбачає: власні засоби засновників проекту, грантове фінансування, неповоротну фінансову допомогу, внески бізнес-ангелів, краудфандингове фінансування (платформа KickStarter та інші), SAFE, EQUITY, IPO, а також боргове фінансування. 

Сподіваємося на успішне просування крутої ідеї від миколаївських розробників і бажаємо юним талановитим винахідникам успіху у реалізації ідеї та подальших успішних розробок, корисних для українців і для цілого світу.  

Comments

.,.,.,.