Миколаївський стартап – сервіс-провайдер естонського e-Residency

Ми вже розповідали про один популярний крутий стартап родом з Миколаєва, про який сьогодні знають в цілому світі, – “Кубоманія”, освітні кубики, покликані допомогти дітям у розвитку та допомогти в майбутньому будувати соціальні зв’язки, пише mykolaiv-trend.in.ua. Тепер розкажемо ще про один крутий стартап родом з Миколаєва, настільки крутий, що він став сервіс-провайдером естонської компанії e-Residency. 

Миколаївський стартап першим з України увійшов до спільноти електронних резидентів Естонії 

2

Мусимо знати і пишатися, що саме миколаївським розробникам вдалося розробити такий стартап, який увійшов до спільноти електронних резидентів e-Residency – варто зазначити, що сюди входить понад 66 тисяч світових компаній. Тепер же ж, ройшовши ретельний відбір щодо якості обслуговування клієнтів, власного досвіду і потреб електронних резидентів, компанія PRNEWS.IO стала офіційним сервіс-провайдером в каталозі програми. І це – заслуга миколаївських розробників. 

Всі такі сервіс-провайдери, які сьогодні представлені в каталозі e-Residency, допомагають власникам ID-карти із запуском компаній, бухгалтерськими послугами, платіжними засобами, релокацію, а також популяризацією бізнесу і маркетингом. Сам же ж миколаївський стартап тепер буде допомагати електронним резидентам Естонії посилювати впізнаваність власних брендів в електронних сервісах – передусім, в онлайн-медіа.  

3

Варто зауважити, що до першої десятки країн, які тоді приєдналися до естонської програми, потрапили Німеччина, Росія, Франція, Італія, Іспанія, Фінляндія, Індія і Україна – завдяки розробці талановитих миколаївців. Тепер же ж Україна стала лідером за кількістю фірм, зареєстрованих через естонську програму, що не може не тішити.  

PRNEWS.IO: довідка про розробку миколаївської команди 

4

PRNEWS.IO – відома сьогодні електронна платформа для розповсюдження контенту в ЗМІ, яку було засновано в нашому місті. В останні роки сервіс вийшов на новий рівень розвитку – успішно співпрацює з європейськими країнами, з країнами США та Азії. Компанія об’єднує  понад 20 тисяч редакцій новинних сайтів і понад 1,5 тисячі світових компаній з 55 країн сьогодні активно використовують цей сервіс.  

Comments

.,.,.,.