Сучасні миколаївські музиканти, що прославляють місто

У Миколаєві народилося, виросло або навчалося чимало відомих зірок естради. Серед них Олександр Сєров, Брати Меладзе, а також чимало інших виконавців. Проте сучасне покоління також не пасе задніх та протоптує собі доріжку на українську сцену. З появою масштабних співочих та шоу-талантів – це стало куди простіше, хоча шалену конкуренцію витримують далеко не всі. Через шоу “Голос країни” пройшло дві чарівні місцеві виконавиці Олександра Казакова та Катерина Тихонова. Саме про їх участь у конкурсі та подальiий розвиток розкаже “mykolaiv-trend.in.ua”

Першопроходець “Голосу” – Катерина Тихонова

1

Починаюча миколаївська співачка та КВН-щиця Катерина Тихонова стала справжнім першопроходцем серед миколаївців на шоу “Голос країни”. У 2012 році вона прийшла на кастинг другого сезону шоу та підкорила суддів. Катерина обрала команду Діани Арбеніної та змогла досить довго затриматись на конкурсі. Тоді музичним продюсером шоу був Костянтин Меладзе. 

Катерина Тихонова покинула “Голос Країни” після музичних батлів з Дмитром Селянским. В цей час Діана Арбеніна формувала шістку найкращих виконавців, з якими піде у прямі ефіри та боротиметься за перемогу. На жаль, миколаївська співачка програла батл. Проте питань у цій ситуації було більше, ніж відповідей. Арбеніна сформувала виключно чоловічу команду, що стало абсолютно не зрозумілим ні Меладзе, ні іншим продюсерам шоу. Нині Катерина проживає у рідному місті, займається вокалом та навчає підростаюче покоління артистів. У неї є донечка та коханий чоловік, тож життя склалося добре. 

Учасниця 6 сезону “Голосу країни” – Олександра Казакова

1

Молода миколаївська співачка Олександра Казакова вирішила випробувати свою долю та прийшла на сліпі прослуховування шостого сезону шоу “Голос Країни” у 20016 році. На той момент їй виповнилося 26 років. Під час запису власної історії Олександра зізналася, що давно мріяла вийти на велику сцену, але їй заважала невпевненість у собі. Вона рано втратила батька і поруч не опинилося сильного чоловічого плеча, який би міг допомогти у складній ситуації. Потім Олександра Казакова без тями закохалася у хлопця. Вперше за довгий час вона дозволила собі відпустити ситуацію та повірити у те, що ось воно щастя. На жаль, хлопець опинився зовсім не “принцом” та без будь-яких пояснень просто покинув співачку. 

Щоб відпустити почуття та продемонструвати свою беззахисність перед світом, Олександра Казакова знялась в оголеній фотосесії. Вона мала стати приватною, але в кінці-кінців фото співачки, що викладала дітям вокал, розлетілись мережею. Це стало ще одним ударом для Олександри. Протягом довгого періоду часу її мучило почуття провини та сорому, але вона зуміла взяти себе в руки та пройшла у конкурс. 

Спів Олександри просто приголомшив суддів і вони повернулися та дали їй шанс приймати участь у шоу далі. Миколаївська співачка пішла до команди Тіни Кароль. Її підтримувала та вболівала вся батьківщина. На жаль, Олександрі Казаковій не вдалося довго протриматись у шоу – вона покинула “Голос” у першому прямому ефірі. 

Comments

.,.,.,.