“Новорічне алегро”: перший повнометражний фільм знятий на Миколаївщині

Миколаївщина неодноразово потрапляла до об’єктивів відеокамер та перетворювалася на знімальний майданчик. У обласному центрі свого часу було знято частину епізодів легендарного серіалу “Ліквідація”, а також “Правила угону”, В першому випадку старий залізничний вокзал знімали, як Одеську залізничну станцію. В другому випадку зйомки розгорталися безпосередньо на головній пішохідній вулиці Миколаєва – Соборній. Нещодавно у Снігурівці було відзнято перший повнометражний миколаївський фільм “Новорічне алегро”, повідомляє “mykolaiv-trend.in.ua”

Хто та як знімав новорічну комедію

1

“Новорічне алегро” було знято на Снігурівській кіностудії “Інгулець” у 2020 році. У лютому 2021 року відбувся передпоказ картини для акторів, сценаристів та монтажерів. Пізніше його було викладено для перегляду у вільному доступі. Автором сценарію та режисером картини став Віктор Літвінов. Він же був одним із операторів та монтажером. Другим оператором став Ілля Щербак, звукооператор – Анна Рувняк. Костюми та декорації було надано Ларисою Шумською та Андрієм Крощенко. Музичним редактором виступив Володимир Літвінов, а директором – Любов Сопельняк. Вони ж і зіграли головні ролі у комедії. 

Короткий сюжет новорічної комедії “Новорічне алегро”

1

 

Сюжет фільму розгортається у невеликому містечку на Півдні України – Снігурівці, в сам розпал пандемії COVID-19, напередодні Нового року. Зважаючи на карантинні обмеження, всі розважальні заходи було переведено в онлайн режим. Все розпочинається з того, що директор місцевого Будинку культури Любов Сопельняк приходить на роботу, а за нею і всі дійові особи фільму. І тут на пошту Будинку культури приходить повідомлення від обласного центру народної творчості, який і інформує про необхідність підготувати до Нового року онлайн поздоровлення з Дідом Морозом та поширити його у соціальних мережах. 

Директор Будинку Культури збирає всіх підлеглих разом, щоб повідомити їм про скасування всіх звичних концертів та святкувань та “порадувати” переходом в онлайн. Зважаючи на те, що онлайн концерти вже всім набридли, колектив вирішив підготувати щось незвичне та відзняти кліпи на виступи своїх виконавців. Поки культурні діячі розбирали слова та складали сценарій, виявилося, що немає найголовнішого – Діда Мороза. А далі і розпочинаються ті самі пригоди Санта Клауса та Діда Мороза. 

Фільм “Новорічне алегро” у Снігурівці більше нагадує мюзикл, адже наповнений танцями співами, новорічним настроєм, казкою та, звичайно, дивом. Снігурівчани оцінили підготоване місцевими мешканцями поздоровлення та продемонстрували це великою кількістю переглядів картини. Місцева кіностудія “Інгулець” порадувала миколаївську область та дійсно створила гарний фільм про життя та пригоди Будинку культури у невеликому містечку. 

Попри те, що всі актори не є професійними, вони є професіоналами власної справи, тому дуже переживали за результат. Це високо оцінили глядачі та вже очікують нових фільмів від Снігурівської кіностудії “Інгулець” та команди “Новорічного алегро”. 

Comments

.,.,.,.