“Правила угону”: як миколаївці прямо з вікон будинків спостерігали за зйомками у центрі міста

Свого часу місто Миколаїв дуже полюбили радянські та вітчизняні режисери. Про це свідчить величезна кількість фільмів та серіалів, що були зняті у місті корабелів. Серед них  “Штормове попередження”, “Ліквідація”, “Без сина не приходь”, “Зовсім пропащий”, “Велика родина”, “Трактористи” та ще багато інших. Сучасники пам’ятають, як ще десять років тому на головній пішохідній вулиці міста велися зйомки серіалу “Правила угону”, а місцеві мешканці могли прямісінько з вікон житлових будинків спостерігати за розвитком його сюжету, повідомляє “mykolaiv-trend.in.ua”

Який сюжет серіалу та хто грає головні ролі

1

“Правила угону” – це російсько-український пригодницький серіал, що вийшов на екрани у 2009 році. Його сюжет розгортається навколо звичайного хлопця Олександра, що працює на станції техобслуговування автомобілів. Більш за все він мріє започаткувати власний бізнес, але це неможливо, тому що влада в місті поділена між двома кримінальними авторитетами. Один із них політик та успішний бізнесмен, а інший – власник автоскладу. 

Ситуація дійшла до того, що разом із правоохоронцями авторитети розробили свої “правила угону”, щоб заробляти на страховці новеньких автомобілів. Тим самим угонщиком має стати автослюсар Олександр, але далі на ситуацію впливає його норовливий характер. Він вважає, що угоняти авто у багатіїв – це нормально, але не зачіпає людей із малим достатком. Все йде як по маслу, проте вже перше викрадення авто принесло хлопцю, що вирішив погратися у Робін Гуда, чималі проблеми. Погоня, стрілянина, вибухи та трюки каскадерів, звичайно ж приправлені любовними пристрастями, – все це не дає глядачу розслабитися від початку і до кінця перегляду серіалу. 

Приємно здивує бажаючих переглянути картину і зірковий склад акторів: Олександр Голубєв, Іван Жидков, Олена Полякова, Олександр Головін, Дар’я Мельникова, Ольга Гришина та ще багато інших відомих та знаменитих особистостей. 

Каскадерські трюки та купа глядачів: як серіал знімали у Миколаєві

1

Варто зауважити, що в деяких сценах серіалу можна впізнати і місто корабелів. У Миколаєві зйомки гостросюжетного серіалу проходили декілька днів. Так, 5 жовтня 2008 року на площі Леніна (нині Соборна площа) знімали не просто чергову прохідну сцену, а складні трюки з каскадерами. Знімальний майданчик, як ніколи, оточили глядачі. Вони затамувавши подих дивилися, як твориться сучасне кіно. Для втілення у життя задуму режисера вистачило всього двох дублів. Першого разу автомобіль пролетів через мікроавтобус, а вже з другої спроби все було виконано, як треба – машина рознесла його на друски. Глядачі були просто у захваті від побаченого. 

Під час іншого знімального дня миколаївці могли спостерігати за незабутніми перфомансами. Найбільше у місті корабелів, звичайно, знімали хуліганський сцен, а мешканці вулиці Соборної могли бачити калюжі крові прямісінько під своїми вікнами. Проте, коли вони дізналися, що тут знімають кіно, то все стало на свої місця та хвилювання змінювалося цікавістю. 

Comments

.,.,.,.