Які напрямки ІТ у Миколаєві найбільш актуальні та перспективні

Експерти світового рівня, без перебільшення, називають найперспективнішою галуззю 21 сторіччя Інформаційні технології. Вона стрімко розвивається та приносить чималі прибутки, як розробникам, так і замовникам. У Миколаєві стабільно зростає кількість компаній, які займаються розробкою програмного забезпечення, написанням сайтів та їх обслуговування. Далі “mykolaiv-trend.in.ua” більш детально розкаже, які напрямки ІТ у “місті корабелів” розвиваються найшвидше. 

Щоб не залишитись без роботи, треба йти в ІТ

1

Останні роки ринок праці активно змінюється. Експерти відслідковують суттєвий спад попиту на офісних співробітників, бухгалтерів, економістів, а також банківських робітників. При цьому стабільно зростає попит на спеціалістів у сфері інформаційних технологій. Аналогічно ситуація відображається і на рівні оплати роботи, яку виконують спеціалісти у сфері ІТ-технологій. Програміст-початківець отримує зарплату на рівні з досвідченими співробітниками інших сфер. 

Цей факт грає визначну роль, особливо враховуючи відсутність вимоги досвіду роботи на аналогічних посадах. У більшості миколаївських компаній, що займаються програмуванням, без особливих складнощів можуть влаштуватися на роботу співробітники без досвіду. Для них організовуються спеціальні навчальні курси, а після цього слухачів працевлаштовують. 

Які напрямки Інформаційних технологій є найбільш затребуваними у Миколаєві 

1

Напевно, на першому місці за популярністю у сфері інформаційних технологій є програмісти та верстальники. Щодня все більше компаній переходять на онлайн-продажі, тож їм необхідно майданчик на якому буде реалізовуватися їх продукція. Таким чином практично кожна компанія замовляє створення персонального сайту, спеціального додатку або персональної сторінки на вже існуючих ресурсах. В подальшому створений ресурс вимагає обслуговування, наповнення контентом та популяризацій. 

Відповідно постає потреба у залученні спеціалістів інших галузей інформаційних технологій: тестувальників, спеціалістів з інформаційної безпеки, графічних редакторів, а також багато інших. Більшість зацікавлених у ІТ починають саме із тестування. Професію тестувальника можна опанувати вже протягом декількох місяців. В подальшому їх завдання – перевіряти та виявляти помилки у роботі програмістів. 

Якщо ж у вас є схильність до творчості, то найкращою професією стане саме графічний дизайн. Без нього не може обійтись жоден інтернет ресурс. Розробка логотипів, створення рекламного дизайну, візуального контенту та ще багато іншого – все це засоби візуальної комунікації. А без них, які відомо, при спілкуванні з клієнтами та для забезпечення інтернет-продажів аж ніяк не обійтись. Опанувати цю професію також доволі не складно. Якщо у вас є базові знання з програмування, а також бажання вчитися, то досягнути мети буде доволі просто. Тим паче, що навчання цій професії проводиться виключно на практичному підході. 

Comments

.,.,.,.