Нові двері до кожного будинку разом з компанією Аssist

Коли мешканці Миколаєва, Києва чи інших міст країни замислюються про те, що непогано було б змінити дизайн свого житла та дещо освіжити інтер’єр, то першою порадою, яку вони зазвичай отримують від професіоналів, є повна заміна дверей. Ще б пак! Адже двері можуть стати як справжньою окрасою вашого інтер’єру, так і правильною ознакою очевидної дешевизни, штучності та несмаку. Саме тому двері у вашій квартирі мають бути стильними, якісними, сучасними, а також чудово доповнювати інтер’єр, не контрастувати з ним, і, зрозуміло, бути зручними в експлуатації.

Досвід професіоналів

Саме такими характеристиками може похвалитися продукція, представлена ​​на сайті компанії Аssist. Вона підбирається з таким розрахунком, щоб абсолютно точно задовольнити всі найоригінальніші та найекстравагантніші запити українців, і надати їм право вибору тих самих дверей, які зроблять їх інтер’єр затишним і комфортним.

Ось деякі важливі аспекти придбання дверей цієї компанії:

  • лояльна цінова політика – ціни на всю продукцію як у виробника – для того, щоб дати вам право комфортного вибору;

  • можливість виїзду майстра для того, щоб оперативно виміряти і точно бути впевненими в тому, що обрана модель дверей підійде ідеально;

  • широкий асортимент як міжкімнатних, так і зовнішніх дверей – сучасних, стильних, утеплених та звукоізольованих. З такими дверима буде зручно всім і завжди;

  • можливість отримати знижку (докладніше дивіться у відповідному розділі сайту);

  • робота відповідно до законодавства країни, а це означає, що за певних умов обмін та повернення товару можливе. Права клієнтів надійно захищені.

6

Як вибрати двері?

Для того, щоб вибрати дійсно надійні вхідні двері, клієнтам слід спочатку визначитися з тими характеристиками, які вони вважають просто необхідними. Безумовно, набагато легше впоратися з цим пунктом мешканцям Києва та інших міст-мільйонників нашої країни, де до послуг мешканців завжди салони з продажу та численні консультанти з цих салонів підкажуть, на що звернути особливу увагу. Водночас, мешканці Миколаєва можуть самостійно звернути увагу на такі аспекти, як поверх, на якому планується встановлювати двері (для перших та других поверхів важлива найкраща термоізоляція), а також наявність чи відсутність стороннього шуму у під’їзді. Якщо він є, доведеться задуматися про найдосконалішу звукоізоляцію, яку ви можете собі дозволити. Крім того, слід звернути увагу на фурнітуру (колір, розміщення, розмір), бік відчинення дверей, типи замків, внутрішнє оздоблення дверного полотна, ущільнювачі та інші противандальні опції на кшталт спеціальних штирів. Саме такий порядок дій рекомендує джерело – Assist.

Якщо ви вже визначились із цими базовими характеристиками, слід оперативно зв’язатися з представниками компанії Ассист. Контактна інформація для зв’язку завжди незмінна: Київ, вул. Ю. Поправки 4/39А (м. Чернігівська) або вул. Ямська 1 (м. Олімпійська). Всі питання можна також задати за номерами телефонів: +38 (095) 692-71-20, +38 (67) 328-34-10, +38 (067) 907-24-14; +38 (050) 228-32-19. Якщо запитання потребує фото, можна надіслати його на електронну пошту за адресою:

assist.kiev.ua@gmail.com.

Comments

.