Євробачення 2020: хто поїде?

 

До пісенного конкурсу Євробачення всі відносяться по різному. Хтось вважає, що це викинуті на вітер гроші, хтось із захватом стежить за кожним учасником, а хтось просто чекає чергового скандалу, щоб попліткувати. Але є один момент, який об’єднує всі категорії глядачів – національний відбір. Цей рік не став винятком і в минулу суботу ми всією країною спостерігали перший півфінал, пише mykolaiv-trend.in.ua.

Ваше Євробачення і там і тут показують

В цьому році старт національного відбору на конкурс Євробачення 2020 відбувся 8 лютого в Палаці культури КПІ. Як зазначає інтернет видання rbc.ua, всього учасників відбору 16, з них 8 виступило в минулу суботу: Гурт [O], Jerry Heil, Katya Chilly, CLOUDLESS, Go-A, Assol, GIO, KRUTЬ. У другому півфіналі, який відбудеться 15 лютого, ми зможемо побачити KHAYAT, FOSHO, Еліна Іващенко, TVORCHI, Олександр Порядинский, GARNA, MOONZOO feat. F.M.F. Sure, David Axelrod. Сама трансляція розпочалася о 19:00 на трьох телеканалах – UA: ПЕРШИЙ, UA: КУЛЬТУРА і СТБ. Як і в попередні два роки ведучим шоу став Сергій Притула, а ось склад суддівського журі трохи змінився. До нього увійшли народний артист України Андрій Данилко, співачка і телеведуча Тіна Кароль і генеральний директор радіо Хіт FM Віталій Дроздов.

Чудова вісімка

відбір

Не будемо приховувати, що багато імен країна почула вперше. Але, тим не менше, всі виконавці дійсно дуже талановиті і хочеться познайомиться з ними ближче.

Пісня «Там, Куди Я Йду» у виконанні колективу Гурт [О], була першою, яку почув глядач. Самі учасники позиціонують свою творчість як futurepop, тобто музика майбутнього. Все можливо, адже композиція «Там, Куди Я Йду» виглядає і справді незвично.

Далі виступила Jerry Heil. Це та сама дівчина, яка в минулому 2019 році підірвала все хітпаради країни своєю піснею «Охрана, отмєна!». Jerry Heil, вона ж Яна Шемаєва, виступила з піснею VEGAN. І це була не просто пісня, а практично автобіографія. Адже дівчина вже два роки вегетаріанка

Третьою на сцену вийшла вже знайома нам з Katya Chilly. Це єдина виконавиця, яка приховувала свою конкурсну пісню, розповівши лише, що вона називається “Піч”.

Потім глядачів вразив виступ бандуристки Марина KRUTЬ, про що свідчили крики із залу «Краща!». Марина автор і виконавиця власних пісень і є єдиною в світі солобандуристкою.

П’ятими виступили хлопці з групи Go-A. Їх музика поєднує в собі український вокал і африканські мотиви. В цілому, це виглядає дуже драйвово

Далі ми почули групу CLOUDLESS, яка відома нам по саундтреку до серіалу “Школа”. Хоча колектив заснований тільки в 2017 році, хлопці мають у своєму арсеналі багато шанувальників

Сьомим виступив найромантичніший виконавець національного відбору, GIO (Гіоргі Дарахвелидзе). Він заспівав чуттєву пісню під назвою “Feeling so Lost”.

Завершила національний відбір ще одна зірка, яка нам добре знайома ще з дитинства – Assol. Катерина Гуменюк заспівала композицію “Save It”. Дівчина давно знайома зі сценою, адже вперше вона виступала ще в п’ять років

Такими були перші 8 учасників національного відбору. Наступний півфінал намічений на 15 лютого, а фінал 22 лютого. Традиційно переможця визначать телеглядачі разом з членами журі.

Comments

.,.,.,.