Кохання і карантин: Харлан розповіла, як тренується по відеозв’язку з італійським бойфрендом

 

Українська влада відправила всіх громадян на суворий карантин. Людям не радять покидати домівку без екстренної потреби, пересуватись містом можна лише в масках та не більше 10 пасажирів на автобус, авіасполучення закрито, залізниця відправляє останні на найближчі три тижні поїзди, рейсові автобуси скасовано. Зважаючи на те, що масок та антисептиків у вільному продажу немає, людям нічого не залишається, як сидіти вдома, пише mykolaiv-trend.in.ua.

2

Психологи радять знаходити в цьому позитивну сторону і сподіваються на об’єднання сімей. Діти практично не бачать батьків через роботу, тож саме час зайнятись їх розвитком та вихованням. Закохані пари також можуть проводити досхочу вільного часу в ліжку та дивитись улюблені серіали.

На жаль, це стосується далеко не всіх. Українські кордони закрили для іноземців, тож інтернаціональні пари вимушені переживати карантин на самоті. В їх числі виявилась і знаменита миколаївська фехтувальниця Ольга Харлан та її італійський бойфренд Луїджі Самеле. Фехтувальниця зізналася, що проводити такий тривалий проміжок часу на відстані для них важко, проте вони не втрачають оптимізму та щодня знаходять спосіб весело проводити час, хоча б онлайн. 

Варто зазначити, що коханий миколаївської зірки також професійно займається фехтуванням. У 2012 році Луїджі Самеле завоював бронзову медаль на Олімпіаді в Лондоні. Закохані знайомі дуже давно, з 16 років, проте, зустрічатися почали всього рік тому. Ольга доволі часто ділиться спільними романтичними знімками з Луїджі, а підписники в захваті від молодої пари. 

Щасливим стосункам Ольги Харлан передував шлюб з українським шаблістом Дмитром Бойко. Спортсмени зіграли розкішне весілля у Миколаєві, проте так і не стали щасливим подружжям. Офіційно пара прожила у шлюбі чотири роки і розлучилася у 2018 році. 

Comments

.,.,.,.