Мода 2020: миколаївський художник написав картину про COVID-19

Українці вже котрий тиждень сидять вдома на карантині. Вчора, 1 квітня, влада зробила обмеження ще більш жорсткими. Відтепер виходити на вулицю без маски, рукавичок та окулярів зась, за прогулянки на дитячому майданчику чи пересування містом більше двох людей можна отримати чималий штраф. Поки одні шукають, чим себе зайняти у вільний час, творчі особистості отримують натхнення від усього, що відбувається навколо. Далі на mykolaiv-trend.

Відомий миколаївський живописець, який народився у Південній Пальмірі, Владислав Гур’єв вирішив творити на злобу дня та написав незвичайну картину. Художник в черговий раз підтвердив свою відкритість світу та всьому новому. Аналізуючи та пропускаючи все, що відбувається в Україні та Миколаєві, Гур’єв надихнувся на новий шедевр. Картина під робочою назвою “Мода 2020” не залишить нікого байдужим. На полотні зображено двох молодих жінок. Здавалось би нічого незвичайного, якби не одна деталь. Обличчя сучасних красунь закривають захисні маски. Попри карантин героїні сцени намагаються зберігати свою привабливість. Одягнені, ніби з подіуму, вони не забувають про зачіску та макіяж. Зважаючи на дефіцит медичних засобів індивідуального захисту, нині городяни шиють маски самостійно. До соціальної ініціативи, навіть, долучаються дизайнери. Саме такі маски і на героїнях картини. 

Митець ще допрацьовує свій шедевр, проте, його робота вже надихає оточуючих вірити, що всі негаразди в нашому житті тимчасові. Пандемія рано чи пізно завершиться і всі ми повернемось до звичного життя. Одного дня миколаївці зможуть без масок та рукавичок вийти на вулицю та прогулятися міськими парками, кав’ярні та ресторани відкриють двері своїх закладів для відвідувачів. Життя повернеться у звичне русло, а від тривожного сьогодення залишиться лише захисна маска в шафі на дальній полиці. 

8

 

Comments

.