Наші супергерої: Надя Дорофєєва зателефонувала миколаївському фельдшеру

Так само, як і військові на передовій, медичні працівники є справжніми героями, які рятують життя на у лікарняних палатах. Щоб підтримати моральний дух лікарів, фельдшерів та медсестер  у Міністерстві охорони здоров’я вирішили запустити незвичайний флешмоб за участю українських зірок. Далі на mykolaiv-trend.

Пощастило особисто почути слова вдячності та зарядитись енергією для подальшої роботи і миколаївському фельдшеру Дмитру. Йому зателефонувала солістка гурту “Время и Стекло” Надя Дорофєєва. Артистка не приховувала своїх справжніх емоцій та щиро зізналась, що для неї лікарі зараз справжні супергерої. Дорофєєва подякувала Дмитру та всім медикам за те, що попри небезпеку та ризикуючи власним здоров’ям, вони продовжують професійно виконувати свою роботу. 

“Ви мій герой! Ви моя суперзірка”, – звернулася до миколаївського фельдшера Надя Дорофєєва. 

8

Медик не очікував, що йому вдасться особисто поспілкуватися з артисткою, а тим паче, почути від неї такі приємні слова вдячності за роботу, яку він та інші українські лікарі виконують кожного дня. Дмитро зауважив, що, на жаль, такі слова вони чують не часто.  В свою чергу, Дорофєєва висловила надію, що за сучасних умов люди, нарешті, зрозуміють, як важливо берегти, прислуховуватись та виконувати все, що говорять лікарі. 

“Ми сидимо на карантині з першого дня. Сходимо з розуму. В нас не вистачає совісті виходити прогулюватися”, – заявила зірка. 

Наприкінці розмови Дорофєєва запросила миколаївського фельдшера до себе на концерт. Медик цьому дуже зрадів та сказав, що цей телефонний дзвінок запам’ятає на все життя. 

Варто зазначити, що на сьогоднішній день лікарі знаходяться в групі ризику, адже кожного дня спілкуючись з людьми, які можуть бути інфіковані коронавірусною інфекцією, а також з хворими на COVID-19 пацієнтами стаціонарів, наражають себе на смертельну небезпеку. Нині в Україні медичні заклади не достатньо забезпечені засобами індивідуального захисту, що також підвищує ризик інфікування. Лише у Миколаївській області, після контакту з хворими на коронавірус жителями села Воронівка Вознесенського району, на обсервацію відправили 20 медиків. 

Comments

.