У Миколаєві поновили показ фільмів під відкритим небом

 

У місті корабелів вже стало доброю традицією проводити теплі літні вечори за переглядом фільмів під відкритим небом. Показ відбувається на території старого Будинку офіцерів флоту. Відповідний простір для відпочинку та спілкування організовує платформа My Art. Стартувало миколаївське кіно-літо вчора, 8 липня, о 21:00. Першою стрічкою, яку транслювали стала французько-бельгійська романтична комедія “Гаспар їде на весілля”, пише mykolaiv-trend.in.ua.

1

Перед тим, як запросити глядачів, активісти прибрали територію від сміття,  пофарбували паркани та створили зручний простір з дерев’яними диванами. Прийти та гарно провести час можуть усі охочі, але для цього необхідно попередньо  зареєструватися, адже кількість місць у кінозалі під відкритим небом обмежена. На перший показ реєстрація тривала всього декілька днів і організатори повідомили, що більше заявок прийняти не можуть, але залюбки запрошують миколаївців на наступні вечори кіно, які триватимуть до середини вересня. 

2

Наступної середи, 15 липня, у кінозалі open air покажуть американську комедію “Трава зеленіша”, 22 липня – французьку драму “Аманда”, 29 липня – німецько-французьку мелодраму “Транзит”, 5 серпня – французьку комедію “Щось не так з тобою”, 12 серпня – американсько-британську чорну комедію “Субурбікон”, 19 серпня – іспансько-французький триллер “Усі знають”, 26 серпня – французьку романтичну комедію “По(друг)а”. Два заключні кінопокази заплановано на вересень: 2 вересня  покажуть американський триллер “Шпигунська гра”, а 9 вересня – французьку комедію “Шукайте жінку”. 

43

Варто зауважити, що платформа My Art готує до показу лише кінострічки, які мають відповідне прокатне посвідчення. Таким чином активісти підтримують рух проти піратства та нелегального використання матеріалів, що порушує авторські права.

Comments

.