Неймовірна краса: спуск на пляж “Прибій” в Очакові розмалювали мультяшними картинами

 

Миколаївській області пощастило, адже це один із небагатьох регіонів України, що має власну прибережну морську зону. Гамірливе Коблево туристи з різних куточків країни обожнюють за яскраве нічне життя та нескінченні вечірки. Очаків, в свою чергу, прекрасне місце для сімейного відпочинку. Звичайно на миколаївських курортах немає турецького чи єгипетського “все включено”, але їх варто любити вже за те, що це частина нашої малої батьківщини, пише mykolaiv-trend.in.ua.

Як місцеві таланти прикрасили спуск на один з пляжів Очакова

1

Очаків багатий талановитими та небайдужими людьми, які готові вкладати власні сили та час задля розвитку міста. Саме завдяки старанням місцевих мешканців спуск на пляж “Прибій” став ще однією родзинкою морського курорту. Тепер під час доволі тривалого спуску до моря або підйому нагору туристи та очаківці можуть насолоджуватися неймовірної краси мультяшними картинами. Тут знайшлось місце для милих зображень зустрічі дельфіна з рудим кошеня; черепахи з крабом то рибкою на морському дні; восьминога з дітьми, що знайшов собі будиночок у стародавньому глечику; кораблику в пляшці та якорю, а також сценами будівництва замків з піску та маленьких рибалок. 

2

Місцеві мешканці Очакова були вражені таким перевтіленням пляжу “Прибій” та не шкодували компліментів для авторки даних робіт. Також  висловили сподівання, що гості морського курорту з повагою будуть ставитись до справжніх картин і не плюндруватимуть таку красу. 

“Будемо сподіватися на порядність людей, які будуть приїздити відпочивати до нас, і не будуть залишати безлад”, – висловили сподівання очаківці. 

Хто створив таку красу для місцевих мешканців та гостей Очакова

3

Дякувати за таке дивовижне перетворення набережної та сходів варто Ілоні Горбенко, художниці Любові Паранюк та іншим небайдужим, які доклали чимало зусиль, щоб привести все до ладу. Чудові картини з’явились на сходах пляжу “Прибій” в рамках реалізації проекту “Дивовижні місця та атракції міста Очаків”. 

4

До того, як приступити до оздоблення території,  також було виконано чимало роботи. Було прибрано чагарники, очищено територію сходів від землі та піску, вирівняно плити, скошено траву навколо. Після цього було відтворено укріплення сходів та побілено дерева. 

5

Останнім етапом було створення неймовірних картин художницею  та викладачкою місцевої художньої школи Любовью Паранюк. Миколаївці та очаківці можуть не знати особисто  цю неймовірно талановиту жінку, але її роботи вже далеко не перший рік прикрашають місто. Всі хто хоч раз були у Очакові обов’язково були вражені зупинками “Ольвія” та “Імперіал”, які з упевненістю можна назвати шедеврами та окрасами міста на морі. Це роботи Любові Паранюк та її учнів. 

6

Крім цього талановитий художник, майстер народного мистецтва, викладач Любов Паранюк володіє унікальною технікою Таврійського розпису та навчила йому свою ученицю Анну Жосс. У 2017 році її вихованка Анастасія Клюєва стала переможницею першого ступеня у номінації “Образотворче мистецтво” Всеукраїнського фестивалю дитячої художньої творчості «Єдина родина». 

Comments

.