ТІК, Тоня Матвієнко та коміки “Ліги сміху” привітали очаківських “морських котиків” з професійним святом

 

Нещодавно військові святкували День Сил Спеціальних Операцій. На Миколаївщині поздоровлення приймали легендарні очаківські “морські котики” з 73-го морського центру спеціального призначення. За роки військових дій на території України бійці неодноразово підтверджувати свій героїзм, честь, патріотизм та відданість справі, пише mykolaiv-trend.in.ua.

Популярні коміки та артисти привітали бійців 73-го морського центру

Саме тому у цей святковий день поздоровити очаківських “морських котиків” вирішили і зірки українського шоу бізнесу, а також відомі коміки. До привітань приєдналася українська співачка та донька народної артистки України, справжньої легенди сцени Ніни Матвієнко – Антоніна Матвієнко. 

“Хлопці, будьте здорові, щасливі, а кохані завжди вас чекають. Нехай на нашій землі буде тиша і злагода. Слава Україні!”, – Тоня Матвієнко низько вклонилася всім спецпризначенцям, а особливо очаківським “морським котикам”, а також надіслала їм повітряний поцілунок. 

1

Фіналісти “Ліги сміху” збірна команда із Кременчука також подякували службовцям 73-го центру за службу та побажали їм міцного здоров’я. До привітань приєднався і фронтмен гурту ТІК, який обожнюють мільйони українців, Віктор Бронюк. Співак побажав, щоб у військових завжди все вдається, всі плани реалізуються. 

 “Ясного неба, чистої води та ніякої біди! Все буде Україна!”, – привітав “морських котиків” Віктор Бронюк. 

Також “зірочок” побажав спецпризначенням і член команди “Загорецька Людмила Степанівна”, що приймала участь у гумористичному конкурсі “Ліга сміху” Віктор Розовий. 

Чому очаківські “морські котики” приймають привітання, але не святкують День ССО

Варто зауважити, що для миколаївських спецпризначенців День ССО – це велике свято, але в цей день вони лише приймають поздоровлення та самі не святкують. Причиною цього є трагічні події 29 липня 2014 року. В цей день загинуло найбільше спецпризначенців за всю історію незалежної України. Розвідувальна група, що складалася з 19 бійців під командуванням капітана Тараса Карпи та Кирила Андрієнко вирушила на пошуки пілота збитого українського літака Су-25, але в районі села Латишеве Донецької області ворог влаштував військовим засідку. Тоді ж загинуло ще десятеро розвідників третього окремого полку СпП імені князя Святослава Хороброго. 

2

Бійці 73-го морського центру, що базується в Очакові, пам’ятають побратимів, які загинули під час військових зіткнень на Сході України. В серцях миколаївців та побратимів вони назавжди залишаться героями та справжньою гордістю України. Серед полеглих за незалежність та свободу матроси: Дмитро Красов, Євген Карнафель, Юрій Горайський; капітани першого рангу:  Олексій Зінченко та Юрій Олефіренко; капітани другого рангу: Валентин Заграничний та Олег Мединський, Командири третього рангу: Володимир Костюк, Михайло Горянов; а також головний корабельний старшина Олександр Хмеляров. Вічна слава героям! 

Очаківські спецпризначенці пам’ятають подвиг побратимів та щоденно відточують свою майстерність, щоб дати відсіч ворогу та захистити рідну землю. 

Comments

.