На шоу «Співають всі» поїде миколаївський колектив «Freshtime»

Вокальний колектив Freshtime представить Миколаїв на шоу «Співають всі». Про це стало відомо від керівниці колективу – Катерини Тихонової. Далі на mykolaiv-trend.

Перший виступ миколаївського вокального колективу в рамках шоу заплановано вже на 11 вересня, ефір відбудеться о 21:00 на телеканалі «Україна».

Катерина розповіла, що відправити заявку на участь у проекті її спонукало оголошення про набір учасників у вокальне шоу, яке вона побачила в рекламі на телеканалі. Після обговорення ідеї з учасниками колективу, вона заповнила анкету, яку відправила до редакції проекту. Всього через тиждень колектив Катерини був запрошений на зйомки до Києва. Катерина зазначає, що великою вдачею був той факт, що номер, який буде виконуватися, якраз був на фінальному етапі підготовки, тому довго розучувати пісню колективові не довелося. Репетиції вже проведені, колектив показав себе впевнено, незважаючи на те, що це їх перший досвід телевізійних зйомок.

Історія вокального ансамблю Freshtime почалася ще в 2008 році. Колектив функціонує на базі Обласного палацу культури, нині – під керівництвом Катерини Тихонової та налічує 7 вокалістів.

Comments

.,.,.,.