У Миколаєві відкрилась виставка Любові Сахно “Колиска життя”

 “Етносвітлиця” Миколаївського обласного центру народної творчості представила нову виставку. Цього разу свої роботи широкому загалу показала художниця з Березнегуватського району Любов Сахно. Більше на mykolaiv-trend.in.ua

Як повідомили в обласному центр народної творчості, виставка є продовженням проєкту “Нові імена Миколаївщини”. 

Малюванням Любов Сахно захоплювалась ще у дитинстві. У родині її підтримала мати, а в школі їй допомагала перша вчителька.  Розповіла художниця і свою першу роботу. Тоді вона намалювала Космос. 

Але після школи отримати художню освіту не вдалось. Любов пішла навчатись на кухаря. Проте, і в ліцеї не закинула писати картини, з якими брала участь у різноманітних конкурсах. Призом за перемогу в одному з них став похід Кримськими горами. Звідти художниця привезла чимало ідей, які згодом втілила з допомогою пензля і фарб. 

Любов Сахно частину своїх робіт дарує. 20 її картин прикрашають стіни школи, де навчаються її діти. Вони розвішані в кабінетах, бібліотеці. 

Що ж зображує художниця? Головними темами є пейзаж, квіти, природа. Їх можна побачити чи не на кожній роботі Любові Сахно. Не обмежується й в матеріалах. Використовує олійні фарби, акварель, акрил. 

На відкритті виставки мисткиня розповіла цікавий факт. У неї вдома немає її картин.  Кожна робота знайшла свій дім. 

На виставці можна побачити майже півсотні робіт художниці з Березнегуватського району. Тут можна пізнати Миколаївські степи. Є портрети, а також натюрморти, пов’язані зі святами. Це Великдень та Масниця. 

Директорка обласного центру народної творчості та культурно-просвітницької роботи Наталія Баштова запросила Любов Сахно стати членкинею ТО “Прибужжя”, з яким художниця співпрацює вже три роки. 

Виставка працювати до 28 лютого. Відвідати її можна абсолютно безкоштовно, але за попереднім записом і дотриманням карантинних вимог. 

Comments

.