Дурнєв та Дантес підтримали миколаївця, який написав “Псарня” на воротах поліції

У нещодавньому випуску інтернет-шоу “Пожежа”, яке було викладено у мережу 10 січня 2022 року на ютуб-каналі Олексія Дурнєва, хлопці висловилися на захист Олександра Рожка. Детальніше на mykolaiv-trend. Якийсь час тому Олександр залишив на воротах Центрального райвідділу у Миколаєві напис, пізніше пояснивши, що це малярні роботи. Про це написало інтернет-видання “Niklife”.

У ході випуску, Олексій Дурнєв та Володимир Дантес оглядали незвичайні новини з усієї України. Однією з таких новин став інцидент, який стався у Миколаєві декілька місяців тому. На воротах Центрального райвідділку поліції з’явився напис “Псарня”. Пізніше з’ясувалося, що це скоїв миколаївець, справу якого поліцейські відмовлялися розслідувати. Чоловік пояснив, що його випадок – не хуліганство, яке йому приписують, а “малярні роботи з благоустрою поліцейської дільниці”, про які він попереджав завчасно.

“Не ображайтеся, нічого такого”

Дурнєв і Дантес здивувалися такій реакції поліції. За їхніми словами, таку реакцію спричинив виключно той факт, що напис було залишено на воротах райвідділку поліції. Інші випадки подібного вандалізму ігноруються охоронцями порядку.

“…Але коли написали “псарня” на їхніх воротах, то відразу: “Батюшки рідненькі!” – прокоментував реакцію поліції Дантес.

Він зазначив, що вандалізм – це погано, проте такі “акції” можуть бути і мистецтвом, тоді б позиція суспільства, в тому числі й поліції, була б інша:

“А якби це Бенксі написав?” – поцікавився Володимир Дантес.

На що Олексій Дурнєв висловив переконання, що миколаївця все одно засудили б і в такому разі.

напис на воротах поліції Миколаєва

 

Ведучі також жартівливо обговорили етимологію слова “псарня” і дійшли висновку, що цим словом позначається місце, де тримають собак, як і “корівник”, наприклад. Дантес зазначив, що в поліції є собаки, а Дурнєв уточнив, що, власне, слово є нейтральним, літературним і не є образливим. Ведучі висловили жартівливе припущення про те, що, можливо, у миколаївця запитали: “Не міг би ти вказати, де в Миколаєві багато собак…псів?”

У результаті присутні дійшли висновку, що серйозність справи не така, аби доводити до суду, а Олексій Дурнєв пожартував, що у разі, якщо потрібно заплатити заставу за миколаївця, вони готові це зробити. Якби городянин написав “народнішу” нецензурну фразу, якою часто користуються для характеристики нечесних поліцейських, то підтримувати такі дії він би не став, зазначив Олексій Дурнєв, оскільки поліцію необхідно слухати для підтримки громадського порядку. Наприкінці дискусії ведучий закликав поліцейських не ображатися на дії миколаївця.

Comments

.,.,.,.